Home News در حال انتقال فناوری اطلاعات: تجربه یک کارآفرین است

در حال انتقال فناوری اطلاعات: تجربه یک کارآفرین است

0
در حال انتقال فناوری اطلاعات: تجربه یک کارآفرین است

[ad_1]

به PrTNW Pride 2020 خوش آمدید! 🏳️‍🌈 همه ما در ماه ژوئن مقاله هایی را نشان خواهیم داد که تمرکز آنها بر نمایندگی افراد LGBTQPIA + در جوامع STEM است.

بگذارید این کار را درست شروع کنم. من transgender هستم. من یک زن فرانسوی با فناوری هستم. و من فرصتی هستم که شما نمی خواهید آن را از دست بدهید.

من 10+ سال است که مشغول به کار در فن آوری هستم – از زمانی که من به عنوان یک نوجوان شروع به فروش طراحی و اتوماسیون MySpace کردم. من با برخی از بزرگترین شرکتهای فناوری و نوآوری های استرالیا همکاری کرده ام ، که جمعاً صدها میلیون دلار ارزش دارند ، در Microsoft Accelerator تحت عنوان مربی کار کردم و برای بودجه VC مشورت کردم. و از وقتی که من به عنوان transgender بیرون آمدم ، از وقتی که پرچم خود را به عنوان یک زن افتخار و با صراحت trans ترسیم کردم ، به تنهایی در اینجا بوده ام. به تنهایی می جنگم. هل دادن به خودم. بنا بر روی خودم.

قبل از انتقال ، من تقاضا بودم. من از طرف شرکتهای فناوری که می دانستم با چه پیامی می توانم انجام دهم ، با بستری که باید داستان آن را بگوید و با جوامع و مخاطبان روبرو شدم بعد از انتقال ، دیگر نتوانستم مصاحبه شغلی را با یک شرکت فناوری تضمین کنم. من نمی توانم برای مکالمه با یک غذای غذای سگ وارد در شوم. ناگهان به من گفته شد که من مناسب فرهنگ نیستم. که من به اندازه کافی تجربه نکرده ام. اینکه بنیانگذاران احساس نمی کنند با پیشینه من ، می توانم با ذینفعان آنها در ارتباط باشم. یکی از استخدام کنندگان فن آوری از من پرسیدند که “transgender” بودن چیست؟

تلفن زنگ زد.

و من منتظر ماندم

زیرا تا آنجا که من نگران بودم – هیچ چیز تغییر نکرده است بلکه سطح اصالت که با آن به زندگی و کارم نزدیک شدم. سطح اصالت من دیگر حاضر نیستم برای آسایش وضع موجود ، سازش کنم.

حقیقت این است – تجربیات من جدا نیستند

ما در یک اکوسیستم وجود دارد که خود را به دیدن فرصت ها غرور می کند اما به طور مداوم نتوانسته به نابرابری های آماری و سیستماتیک در رده های خود پاسخ دهد. این حرف من تا حدودی ناراحت است: فقط 10٪ از کل سرمایه گذاری های نوپا به زنان می رود و 1٪ تخمین زده می شود به بنیانگذاران سیاه پوست ، در حالی که 37٪ از بنیانگذاران کویر احساس راحتی نکرده اند که هویت خود را برای سرمایه گذاران و افراد خود افشا کنند. کسانی که ، بیش از 10 درصد بودجه کمتری را جمع آوری کرده اند ، و آمار مربوط به افراد تراریخته در اکوسیستم استارتاپ بسیار ساده وجود ندارد.

این داده ها نشان می دهد که تعداد زیادی از ما که خارج از کشور هستیم.

و هنگامی که شما این داده ها را دارید ، نادیده گرفتن واقعیت سرد که ما از آنها پشتیبانی نمی کنیم و ما بودجه نمی گیریم و ما از افرادی پشتیبانی نمی کنیم که مانند کلیشه دره سیلیکون نگاه نمی کنند ، عمل نمی کنند و صحبت نمی کنند. یک شخص سفید در یک کلاه. وقتی این داده ها را دارید ، باید خطرات احتمالی از دست رفتن در مورد ایده درخشان بعدی را تشخیص دهید ، به این دلیل که ما به دنبال افرادی نیستیم که به اندازه کافی از حباب همگن حذف شده اند تا مسیری را برای آن تشخیص دهند.

با اعتراضات در حال حاضر در ایالات متحده ، اعتراضاتی که در سراسر جهان به گوش می رسد ، زیرا جوامع خواستار ظهور علیه نژادپرستی می شوند ، نوشتن چیزی در مورد افراد خارجی و ساختارهای قدرت فعلی غیرممکن است بدون اینکه بطور مشخص تعصبات ذاتی را که ممنوعیت شمارش است ، بنویسید. بنیانگذاران غیر سفید و بازیکنان راه اندازی در سراسر هیئت مدیره. و این باعث می شود که من بدانم که حتی حاشیه نشینی خودم به عنوان یک زن transgender سفیدپوست در مقایسه با حاشیه نشینی صداهای سیاه و بومی در اکوسیستم فناوری ، ناچیز است. اما همه اینها با همان طول موج بازی می شوند ، و همه به همان لحظه بازی می کنند – یکی از محرومیت ها مبتنی بر سیستمی است که هوشیاری غیر سازگار را از آنچه آنها مشاهده می کنند ، پشتیبانی نمی کنند.

وقتی من خودم را فرصتی خواندم شما نمی خواهید از دست بدهید – این تکبر نیست. این امر به رسمیت می شناسد که می توانم با جهانی که می بینم از طریق لنزهایی که تحت تأثیر یک پارادایم منفرد نیستند ، ببینم و با آن ارتباط برقرار کنم. این یک قوت است. و این یک قوت است که بسیاری از مردمی که من می شناسم به اشتراک می گذارند ، زیرا ما افراد خارج از خانه هستیم که به جستجوی آنها می پردازیم.

ما منتظر دروازه بان ها هستیم. ما منتظر اجازه هستیم

مجوز نمی آید. مجوز اتفاق نمی افتد. هیچ کس ، چنان که معلوم است ، قصد ندارد تا اعلام کند که آنها به طور فعال و ملموس یک زن ترنسجند را از نظر فنی پشت خواهند کرد. اما این روش من نیست و به سبک من نیست که منتظر باشم که چنین اتفاقی بیفتد. من هرگز آن بازی را انجام ندادم و قصد ندارم اکنون شروع کنم. من نگاه نمی کنم که transgender به عنوان یک مسئولیت ، یک عیب ، یک مانع ، یک مانع یا یک چالش محسوب شود. من آن را به عنوان حاشیه رقابتی خود می بینم ، موضوعی که باعث ایجاد خلاقیت و چشم انداز من از راه هایی می شود که مرا در دریایی از چهره های مشابه متمایز می کند. ترانس بودن و خارج بودن بودن به معنای این است که من نقاط کور که سایر افراد در اکوسیستم با آنها کار می کنند ندارم. من می توانم فرصتهای غیرمترقبه را ببینم ، زیرا من یک فرصت بی استفاده هستم.

با روبرو شدن با بیکاری ، روبرو کردن با صنعتی که نمی تواند به من برگردد و به من اعتقاد داشته باشید ، تصمیم گرفتم که درخواست این باور را متوقف کنم. من استودیوی استارتاپ و خلاق خودم را تاسیس کردم ، جایی که کار خود را با بنیانگذاران امیدوار کننده آغاز کردم – بنیانگذاران که فاقد پیشینه خودی از همسالان خود هستند – که در حال تولید محصولات فناوری و سیستم عامل هایی هستند که من به آنها اعتقاد دارم و با جمع آوری میلیون ها نفر کار خود را آغاز کرده ام. ، برقراری ارتباط آنچه انجام می دهند ، و کمک به طراحی زمین و پیدا کردن سرمایه گذاران خود. و از سال جاری ، من اولین چک های خود را به عنوان یک سرمایه گذار فرشته transgender نوشتم – تنها موردی که من در استرالیا می شناسم.

من برای Wired و SF Chronicle نوشتم و مخاطبان مردمی را انتخاب کردم که برای شنیدن خرد پذیرفته شده به من نمی آیند – آنها برای گرفتن یک شخص خارجی می آیند. این به خاطر من است ، زیرا این از من است ، زیرا من این کار را به تنهایی انجام دادم.

و اگر کسی نمی خواهد به من شغل VC بدهد ، من به آنجا می روم و برای خودم یکی می کنم. من نمی دانم چگونه اما متوقف نخواهم شد.

و برای من – این افتخار است

پراید در شناخت ارزش و ارزش بی نظیری است که شما دارید. پراید در بدست آوردن این ارزش است ، نه عذرخواهی می کند از آن ، بهانه ای برای آن می کند و یا سعی می کند آن را با سبقت های احترام جبران کند. غرور داشتن این است که متفاوت بودن به شما قدرت می دهد و آن قدرت به شما می دهد آنچه را برای ساختن مسیر خود ، آینده خود ، راه خودتان می خواهید. غرور همان چیزی است که ما را از جریان اصلی جدا می کند به همان اندازه که ما را از هم جدا می کنیم ، زیرا ما در هویت و زندگی و معیشتی که برای آن جنگیده ایم افتخار کرده ایم.

من به هر کسی که توانایی استخدام ، سرمایه گذاری یا حمایت از هر موسس یا سازنده ای را دارد ، توصیه می کند که از خوابیدن روی کسانی که نمی توانند الگوی آنها مطابقت داشته باشد ، دست بکشد ، و بفهمد که ما می توانیم با دنیایی که آنها هرگز نپرداخته اند ، منطبق شود. حتی به صحبت کردن من به شما توصیه می کنم به این دلیل ساده که ما منتظر بیدار شدن از ما نیستید ، روی ما نخوابید. ما در حال ایجاد هستیم و ما همچنان مسیرهای خودمان را ایجاد خواهیم کرد که شما را درگیر نخواهد کرد یا به اطراف شما نخواهند چرخید و پشیمان نخواهید شد که از این فرصت استفاده نکردید. ما اگر این کار را با ما نکنید ، بدون شما این کار را خواهیم کرد. و تنها کسانی که از آن ناراحت می شوند شما خواهید بود.

برای بیشتر ماه با ما همراه باشید 🏳️🌈پراید 2020🏳️🌈 پوشش اگر می خواهید داستان خود را به اشتراک بگذارید ، ما را باز کرده ایم بستر مشارکت کننده برای ارسال های مربوط به پراید (مانند موردی که شما فقط خوانده اید) نویسنده افرادی است که در زمینه های STEM مشغول کار هستند و یا مشتاق آن هستند.

منتشر شده در 4 ژوئن 2020 – 16:47 UTC[ad_2]

Source link