در اینجا نحوه ادعای پرداخت خود در تسویه آهسته آیفون آورده شده است


 در اینجا نحوه ادعای پرداخت خود در تسویه آهسته آیفون آورده شده است

اپل امسال دادخواستی را با توجه به کندتر شدن آیفون های قدیمی خود حل و فصل کرد. اکنون به طور بالقوه می توانید تحت مالکیت یکی از آن تلفن ها تحت شرایط تسویه حساب جبران خسارت کنید – هرچند هشدار داده شود ، حداکثر 25 دلار برای آن دریافت خواهید کرد و احتمالاً تا دسامبر آن را نخواهید دید. اما سلام ، 25 دلار 25 دلار است.

در صورت عدم اطلاع ، این دادخواست مربوط به اقدامات اپل در معرفی ویژگی های مدیریت عملکرد به اصطلاح آیفون هایی است که از کاربرد آنها کاسته شده است – به عبارت دیگر آنها را کند کرده است. اپل ادعا کرد که این ویژگی ها باعث بهبود عمر باتری در دستگاه های قدیمی خود می شود ، اما یک شخص بدبین می گوید که این امر باعث ترغیب مشتریان خود برای خرید تلفن های جدیدتر و سریع تر شده است. اپل در ماه مارس با توافق 500 میلیون دلاری موافقت کرد.

بخوانید: نحوه حرکت چندین برنامه iOS به طور همزمان

یک وب سایت ، که ابتدا توسط MacRumors مشاهده شد ، در اصل به شما امکان می دهد ادعای خود را برای جبران خسارت ارائه دهید به شرط آنکه یکی از آیفون های پرتاب شده مورد نظر را در اختیار داشته باشید. در تئوری ، هر کس برای هر دستگاه 25 دلار پرداخت می کند ، اما اگر تعداد افراد کافی ادعا کنند که تعداد آنها بیش از 500 میلیون دلار است ، ممکن است این تعداد کاهش یابد. اما اجازه ندهید که این امر شما را نگران کند.

اگر می خواهید ادعایی را مطرح کنید ، نحوه انجام آن به شما ارائه می شود.

برای واجد شرایط بودن در پرداخت ، باید یکی از موارد زیر را داشته باشید:

  • آیفون 6 ، 6 پلاس ، 6 اس ، 6 اس پلاس یا iPhone SE که در iOS 10.2.1 یا بالاتر قبل از 21 دسامبر 2017 اجرا می شود
  • آیفون 7 یا 7 پلاس که iOS 11.2 یا بالاتر از آن قبل از 21 دسامبر 2017 اجرا شد

اگر چنین کاری را انجام داده اید ، فقط به این سایت سر بزنید ، و گزینه “ارسال یک ادعا آنلاین” را پیدا کنید (همچنین می توانید این کار را از طریق نامه انجام دهید). از شما خواسته می شود در صورت وجود شماره سریال تلفن را در اختیار داشته باشید. اگر آن را به صورت دستی ندارید – مثلاً بگویید ، زیرا تلفن را فروخته اید یا خلاص شده اید – می توانید Apple ID ، نوع دستگاه ، نام و آدرس خود را ارسال کنید و پایگاه داده جستجو برای یافتن شماره سریال برای شما تلاش خواهد کرد.

پس از ارسال ادعای خود ، یک شناسه ادعا و یک کد تأیید را در یک ایمیل دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد بعداً وضعیت ادعای خود را جستجو کنید. توجه داشته باشید که اگر ادعای خود را مطرح می کنید ، از حق شکایت شخصی اپل منصرف خواهید شد ، اما من مطمئن نیستم که به هر حال توصیه می کنم این کار را انجام دهم.

و همین این تنها چیزی است که شما باید بدانید برای تلاش برای پرداخت وجه خود برای Apple با شتاب تلفن قدیمی خود اقدام کنید. توجه داشته باشید که تا مهلت 6 اکتبر امسال برای ارائه ادعای خود دارید. موفق باشید!

Pssst ، سلام شما!

آیا می خواهید هر روز حساس ترین خبرنامه روزانه فناوری را به صورت رایگان ، در صندوق ورودی خود دریافت کنید؟ البته این کار را می کنید: برای Big Spam در اینجا ثبت نام کنید.


Source link

Check Also

ناگفته های یک سیاه‌باز قدیمی

داود داداشی که از او به عنوان تنها سیاه‌باز حرفه‌ای تئاتر ایران یاد می‌شود، می‌گوید …

Translate »