خرید طرح ترافیک را با سوپر اپلیکیشن آسان پرداخت (آپ) تجربه کنید!

خرید طرح ترافیک را با 3 حرکت تمام کنید! با نصب برنامه آپ (آسان پرداخت) می‌توانید پرداخت تمامی خدمات خودرو، عوارض و بیمه را انجام دهید و برای سفرهای خود برنامه‌ریزی کنید. با ما همراه باشید و آسایش تردد خود را با سوپر اپلیکیشن آپ تضمین کنید.

مشغول گشت و گذار در سطح شهر هستید که صدای پیامک گوشی، توجهتان را جلب می‌کند. شهرداری می‌گوید مالک محترم خودرو، ورود غیر مجاز شما از ابتدای اجرای طرح ترافیک ثبت و عوارض آن به حساب بدهی شما منظور شد. به همین راحتی! برای پرداخت خلافی خودرو نیز فقط یک ماه فرصت وجود دارد!

تردد آزادانه در محدوده‌های طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا، بدون خرید طرح ترافیک امکانپذیر نیست. اما شما می‌توانید با نصب یک اپلیکیشن ساده، کار خرید طرح ترافیک را ظرف چند ثانیه انجام دهید. اما آسان پرداخت، صرفا یک برنامه خرید طرح ترافیک نیست و کاربردهای بسیاری دارد. به شما قول می‌دهیم پس از خواندن این مقاله، برنامه آپ (آسان پرداخت) به عضو جدانشدنی برنامه‌های محبوب شما تبدیل خواهد شد!

مختصری درباره برنامه آسان پرداخت (آپ)

Asan Pardakht1 خرید طرح ترافیک را با سوپر اپلیکیشن آسان پرداخت (آپ) تجربه کنید!

اپلیکیشن آپ نیازی به معرفی ندارد. همه ما با با سوپر اپلیکیشن آسان پرداخت (آپ) آشنایی داریم و لااقل اسم آن را شنیده‌ایم. برنامه آپ بیش از ۴۰ میلیون کاربر ایرانی دارد و یکی از محبوب‌ترین و پر نصب‌ترین اپلیکیشن‌های ایرانی است. برنامه آپ که جزو مهم‌ترین اپلیکیشن‌های پرداخت مالی و پیشبرد کارهای بانکی محسوب می‌شود، کار خرید طرح ترافیک تهران را بی‌نهایت آسان کرده است.

به اپلیکیشنی که نیازهای گوناگون کاربر را برطرف می‌کند، سوپر اپلیکیشن گفته می‌شود. برنامه آپ (آسان پرداخت) نیز یک سوپر اپلیکیشن است. بیشتر ما برنامه آپ را برای خرید شارژ، پرداخت قبوض و کارت به کارت به کار می‌بریم. اما این ابر برنامه می‌تواند اموری همانند خرید اینترنتی طرح ترافیک، پرداخت عوارض، بیمه شخص ثالث و خدمات پارکینگ را نیز برایمان انجام دهد.

سوپر اپلیکیشن آپ یک مرکز پشتیبانی مشتریان قوی در پارک علم و فناوری دارد. بنابراین می‌توانید به سادگی با این مرکز، ارتباط برقرار کرده و سئوالات خود درباره اپلیکیشن آپ را از کارشناسان آسان پرداخت، بپرسید. همچنین سوپر اپلیکیشن آپ جوایز و افتخارات گوناگونی را از آن خود کرده و در کمپین‌های مختلف مسئولیت اجتماعی، حضور و نقشی پررنگ دارد.

googleplay 300x117 خرید طرح ترافیک را با سوپر اپلیکیشن آسان پرداخت (آپ) تجربه کنید!

خرید طرح ترافیک با اپلیکیشن آپ

منوی اصلی اپلیکیشن آپ خرید طرح ترافیک را با سوپر اپلیکیشن آسان پرداخت (آپ) تجربه کنید!

 1. باز کردن منوی اصلی: با باز کردن برنامه آپ، تمامی خدمات اپلیکیشن در 4 صفحه در دسترس شما خواهد بود. در منوی اصلی آپ به اسکن بارکد QR (نشان پرداخت)، تکرار تراکنش و کیف پول خود دسترسی مستقیم دارید.Asan pardakht Car services menu خرید طرح ترافیک را با سوپر اپلیکیشن آسان پرداخت (آپ) تجربه کنید!
 2. دسترسی به خرید طرح ترافیک: گزینه خودرو، عوارض و طرح را بزنید تا تمام خدمات مربوط به خودرو برایتان به نمایش در آید. اگر گزینه‌های به نمایش در آمده کمتر از 6 مورد است، همین حالا برای به روز رسانی اپلیکیشن آپ اقدام کنید.Vehicle Number Asan Pardakht Super App خرید طرح ترافیک را با سوپر اپلیکیشن آسان پرداخت (آپ) تجربه کنید!
 3. وارد کردن پلاک: برای خرید اینترنتی طرح ترافیک، گزینه طرح ترافیک تهران را بزنید. در اولین اقدام باید شماره پلاک خودروی خود را وارد کنید تا خرید طرح ترافیک برایتان مقدور شود.Vehicle name and type Asan Pardakht transaction application خرید طرح ترافیک را با سوپر اپلیکیشن آسان پرداخت (آپ) تجربه کنید!
 4. انتخاب نوع و نام خودرو: پس از وارد کردن پلاک خودرو در اپلیکیشن آپ، می‌توان نوع خودرو و نام آن را نیز انتخاب کرد.توصیه می‌کنیم در اپلیکیشن آپ، نام خودروها را با دقت انتخاب کنید. تا هنگام پرداخت عوارض، درمیان پلاک‌های مختلف سردرگم نشوید.add new vehicle number in AP asan pardakht application خرید طرح ترافیک را با سوپر اپلیکیشن آسان پرداخت (آپ) تجربه کنید!
 5. افزودن پلاک جدید: شما به یک خودرو محدود نیستید! با برنامه آپ (آسان پرداخت) می‌توانید کار خرید طرح ترافیک تهران را برای هر خودرویی انجام دهید. پس از ثبت پلاک می‌توانید مقدار بدهی خود را از طریق پیامک، استعلام کنید.Asanpardakht app Transaction amount خرید طرح ترافیک را با سوپر اپلیکیشن آسان پرداخت (آپ) تجربه کنید!
 6. وارد کردن مبلغ شارژ: حال که پلاک خودرو را در اپلیکیشن آپ وارد کردید، وقت پر کردن کیف پول مخصوص خرید طرح ترافیک فرا می‌رسد. افزایش اعتبار شما تنها با لمس یک دکمه انجام می‌شود. اما باید از بابت اعتبار شارژ کیف پول در برنامه آپ مطمئن باشید. بنابراین، مبلغ مورد نظر برای شارژ را وارد کنید.Transaction data asanpardakht super application خرید طرح ترافیک را با سوپر اپلیکیشن آسان پرداخت (آپ) تجربه کنید!
 7. درگاه پرداخت اینترنتی: پس از وارد کردن اطلاعات کارت بانکی شامل شماره کارت، رمز دوم، کد CVV2 و تاریخ انقضا می‌توانید از خرید طرح ترافیک تهران به شیوه ای آسان و ایمن، لذت ببرید. آپ یکی از ۱۲ شرکت PSP دارای مجوز شاپرک به حساب می‌آید و در نتیجه امنیت پرداخت اینترنتی با آسان پرداخت، جای شک و تردید ندارد.

خلاصه کلام این است که برای خرید طرح ترافیک تهران، ابتدا بدهی خود را از طریق دریافت پیامک با برنامه آپ مشاهده خواهید کرد. سپس کیف پول الکترونیکی خود را شارژ می کنید و در نهایت، مبلغ بدهی شما با زدن گزینه خرید اینترنتی طرح ترافیک از طریق اپلیکیشن آپ از کیف پول الکترونیک شما کسر خواهد شد؛ به همین راحتی!

علاوه بر اپلیکیشن آپ، راه‌های دیگری نیز برای خرید اینترنتی طرح ترافیک وجود دارد. اما هچ‌کدام از نظر دسترسی آسان به خدمات مختلف و کاربردی روزانه، به گرد پای برنامه آسان پرداخت نمی‌رسند. همین حالا سوپر اپلیکیشن آپ را نصب کنید و خرید طرح ترافیک تهران را با آن بیازمایید. شما می‌توانید برنامه آپ را برای انواع و اقسام پرداخت‌های روزانه نیز به کار ببرید که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

googleplay 300x117 خرید طرح ترافیک را با سوپر اپلیکیشن آسان پرداخت (آپ) تجربه کنید!

سایر خدمات خودرو در برنامه آپ

خدمات خودرو در سوپر اپلیکیشن آپ (آسان پرداخت) به خرید طرح ترافیک محدود نمی‌شود. این برنامه به شما امکان می‌دهد بسیاری از امور روزمره مربوط به خودرو را فقط با لمس چند گزینه انجام دهید. برای آشنایی با سایر خدمات خودرو اپلیکیشن آپ با ما همراه باشید.

 1. پرداخت عوارض آزادراه با اپلیکیشن آپ

  asanpardakht app freeway tolls menu خرید طرح ترافیک را با سوپر اپلیکیشن آسان پرداخت (آپ) تجربه کنید!

  مزایا:

 • بدون نیاز به توقف در عوارضی
 • امکان پرداخت عوارض برای هر خودروی دلخواه

در منوی خودرو، عوارض و طرح، می‌توانید عوارض آزادراه خود را نیز پرداخت کنید. مزیت بزرگ این کار، صرفه جویی در زمان است. شما دیگر در صف عبور از باجه‌های عوارضی، منتظر نخواهید ماند. پس از افزایش اعتبار و شارژ کیف پول خود، می‌توانید به سادگی از باند پرداخت الکترونیکی عوارض عبور کنید.

پرداخت عوارض با برنامه آپ محدود به خودروی شما نیست. شما می‌توانید علاوه بر پلاک خودروی خود، کار شارژ عوارض آزادراه را برای هر پلاک دیگری نیز انجام دهید. کسر عوارض از حساب شما پس از عبور پلاک خودروی شما از مقابل دوربین اتوبان انجام می‌شود. حالا باز بگویید پلاک لیزری بد است! راستی می‌دانستید یافتن خودروهای مفقودی و مسروقه نیز با کمک همین پلاک‌های لیزری انجام می‌گیرد؟

freeway tolls asanpardakht super app خرید طرح ترافیک را با سوپر اپلیکیشن آسان پرداخت (آپ) تجربه کنید!

 1. بیمه شخص ثالث سوپر اپلیکیشن آپ

  3rd party insurance asanpardakht super app خرید طرح ترافیک را با سوپر اپلیکیشن آسان پرداخت (آپ) تجربه کنید!

  مزایا:

 • سرعت در صدور بیمه شخص ثالث خودرو
 • بدون نیاز به مراجعه حضوری به دفتر بیمه
 • امکان مقایسه خدمات شرکت‌های بیمه با هم

سابق بر این برای ثبت نام بیمه شخص ثالث خودرو می‌بایست پرسشنامه پر می‌کردید و آن را به دفتر بیمه تحویل می‌دادید. خود بیمه نیز شکل فیزیکی داشت و باید به شکل یک برگه کاغذ، همراه شما می‌بود. اما از اول خرداد 99، نسخه کاغذی بیمه شخص ثالث، حذف شده است. با الکترونیکی شدن فرایند خرید و صدور بیمه خودرو، دیگر لازم نیست به ادارات مختلف سر بزنید.

با سرویس آسان پرداخت، صفر تا صد صدور بیمه شخص ثالث به صورت غیر حضوری انجام می‌شود. این مراحل شامل ثبت مدل خودرو، مقایسه خدمات شرکت‌های بیمه، تعیین مالک، تکمیل مدارک، صدور و ارسال است. هر کدام از این موارد در اپلیکیشن آپ، گزینه اختصاصی دارند و قبل از صدور و ارسال می‌توانید آن‌ها را تغییر دهید.

3rd party insurance asanpardakht app خرید طرح ترافیک را با سوپر اپلیکیشن آسان پرداخت (آپ) تجربه کنید!

 1. خدمات پارکینگ برنامه آپ

  parking menu asanpardakht app خرید طرح ترافیک را با سوپر اپلیکیشن آسان پرداخت (آپ) تجربه کنید!

  مزایا:

 • بدون نیاز به فیش و قبض
 • امکان دسترسی به پارکینگ VIP مراکز تجاری و تفریحی

سوپر اپلیکیشن آپ به قدری پرکاربرد و پرطرفدار است که بسیاری از مراکز تجاری و تفریحی در سرتاسر کشور، آن را به عنوان خدمتی برای آسایش مردم، به کار می برند. کار پرداخت هزینه پارک در پارکینگ‌ها و سایر اماکنی که از پرداخت با برنامه آپ پشتیبانی می‌کنند، بسیار ساده است. این عملیات از طریق آپلود عکس کارت ماشین انجام می‌شود.

پس از آن می توانید در تمامی اماکنی که به سرویس پارکینگ آپ مجهزند، پارک کنید. در این حال هزینه پارکینگ به صورت خودکار از کیف پول شما کسر می‌شود. این قابلیت در کنار خرید طرح ترافیک تهران و پرداخت آسان عوارض، جزو کاربردی‌ترین قابلیت برنامه آپ محسوب می‌شود. تعداد اماکنی که با خدمات پارکینگ آسان پرداخت سازگارند، روز به روز افزایش می یابد.

parking car ID asanpardakht application خرید طرح ترافیک را با سوپر اپلیکیشن آسان پرداخت (آپ) تجربه کنید!

 1. خدمات پارک حاشیه‌ای برنامه آپ

  side park asan pardakht ap خرید طرح ترافیک را با سوپر اپلیکیشن آسان پرداخت (آپ) تجربه کنید!

  مزایا:

 • امکان پارک حاشیه‌ای بیش از 30 دقیقه
 • کسر خودکار حق توقف

علاوه بر خرید طرح ترافیک، می‌توانید کار پرداخت هزینه پارک حاشیه‌ای در سطح شهرهای بزرگ را با اپلیکیشن آپ انجام دهید.‌ پارکینگ حاشیه‌ای به بخشی از فضای کنار خیابان اطلاق می‌شود که به توقف وسایل نقلیه موتوری اختصاص می‌یابد. این نوع پارک برای دسترسی به مراکز خدماتی و فروشگاه‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن به کار می‌رود.

در صورت عدم پرداخت حق توقف، فقط 30 دقیقه برای پارک و ترک محل فرصت خواهید داشت. اما با پر کردن کیف پول پارک حاشیه‌ای در برنامه آپ، می‌توانید برای مدتی بیش از نیم ساعت در محل دلخواهتان پارک کنید و با خیالی آسوده به کارهای روزمره خود بپردازید.

side park asanpardakht super app خرید طرح ترافیک را با سوپر اپلیکیشن آسان پرداخت (آپ) تجربه کنید!

 1. شارژ پارک الیت مشهد با اپلیکیشن آپ

  Mashhad elite smart parking service خرید طرح ترافیک را با سوپر اپلیکیشن آسان پرداخت (آپ) تجربه کنید!

  مزایا:

 • امکان استفاده برای تمام پلاک‌ها
 • امکان پارک حاشیه‌ای بیش از 30 دقیقه
 • کسر خودکار حق توقف

پارک حاشیه ای هوشمند در شهر مشهد، الیت نام دارد. سرویس پارک هوشمند الیت در تمام خیابان های اصلی و مراکز تفریحی و تجاری شهر مشهد قابل استفاده است. با شارژ پارک هوشمند الیت در برنامه آسان پرداخت (آپ) می توانید بدون جریمه شدن، مدت زمانی بیش از 30 دقیقه در حاشیه خیابان توقف کنید.

دقت داشته باشید که در صورت عدم پرداخت هزنیه پارک حاشیه ای، مدت زمان تخلف خودروی شما از طریق پایش و اسکن پلاک به نیروی انتظامی ارسال می شود. بنابراین بهتر است هزینه ناچیز شارژ پارک هوشمند را از طریق اپلیکیشن آپ بپردازید تا آخر ماه با دیدن خلافی خودرو، متعجب نشوید. این امر در مورد خرید طرح ترافیک نیز صدق می‌کند و هزینه جریمه اصلا با هزینه خرید طرح ترافیک قابل مقایسه نیست.

elite smart parking for mashad city iran asanpardakht خرید طرح ترافیک را با سوپر اپلیکیشن آسان پرداخت (آپ) تجربه کنید!

نتیجه گیری

امکانات سوپر اپلیکیشن آپ برای سفر، فوق‌العاده کاربردی است. با کمک برنامه آپ، کار خرید طرح ترافیک تهران، بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس و رزرو هتل برایتان آسان می‌شود. اما برنامه آپ صرفا یک اپلیکیشن خرید طرح ترافیک نیست. شما حتی می‌توانید خریدهای سوپرمارکتی و سفارش غذا را نیز با سوپر اپلیکیشن آپ (آسان پرداخت) انجام دهید. همین حالا اپلیکیشن آپ را روی گوشی موبایل خود نصب کنید و از آسان شدن پرداخت‌های خود، لذت ببرید!


Source link

Check Also

اتریوم به خدمات بلاک چین آمازون اضافه شد

اتریوم به خدمات بلاک چین آمازون اضافه شد – ارزدیجیتال کاربران آمازون از این پس …

Translate »