بستن
1396040411444389511237574

حسن معجونی بعد از ابتلا به کرونا: حالم خوب است و در خانه مراحل درمان را می‌گذرانم

حسن معجونی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که طی چند روز گذشته به کرونا مبتلا شده بود از بهبودی حالش خبر داد و گفت: در شرایط حاضر حالم بهتر شده است و در خانه مراحل درمان و قرنطینه را طی می کنم.
در شرایطی که بسیاری از بازیگران درگیر ویروس کرونا شده‌اند به تازگی خبری درباره ابتلای حسن معجونی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون به این ویروس منتشر شده است.

در چند ماه اخیر تعدادی از هنرمندان به‌ویژه بازیگران دچار ویروس کرونا شده‌اند. شرایط کار در پروژه های هنری به خصوص برای بازیگران که امکان استفاده از ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی را ندارند به گونه‌ای است که بسیاری از آنان در معرض ابتلا به ویروس کرونا قرار می گیرند.
حسن معجونی از طریق پیامی که در اینستاگرام خود منتشر کرده بود از ابتلایش به بیماری کرونا طی چند روز گذشته خبر داده است.
این بازیگر در صفجه شخصی خود در اینستاگرام با تأیید ابتلای خود به کرونا گفته: خوشبختانه حالم بهتر و رو به بهبودی است و این روزها در خانه مراحل درمان و قرنطینه را طی می کنم.
همین موضوع البته سبب شده تعدادی از پروژه‌ها سخت‌گیری بیشتری بر رعایت و شیوه‌نامه‌های بهداشتی و تست گرفتن از عوامل سازنده اعمال کنند.
همچنین گوهر خیراندیش دیگر بازیگری که در چند روز گذشته درگیر کرونا شده بود بعد از ترخیص از بیمارستان هم‌اکنون در خانه مراحل درمان خود را طی می‌کندو از روند بهبود خود خبر داده است.

اشتراک گذاری در: icon whatsapp حسن معجونی بعد از ابتلا به کرونا: حالم خوب است و در خانه مراحل درمان را می‌گذرانم


Source link

مطالب پیشنهادی :  پشت صحنه در مسابقه آهنگ AI

Check Also

هدفون هواوی فری بادز 4i معرفی شد

ارسال شده توسط: حسین مرادی ۰۷ اسفند ۹۹ ساعت ۰۹:۳۷ هدفون هواوی فری بادز ۴i …

Translate »