samsung charger

حذف شارژر گوشی های سامسونگ ادامه دار خواهد بود!

۲۹ دی ۹۹ ساعت ۱۹:۲۵

ظاهرا پس از حذف شارژر گوشی های سامسونگ گلکسی اس ۲۱ – Galaxy S21 کمپانی کره‌ای قصد دارد مدل‌های دیگری را هم بدون شارژر درون جعبه عرضه کند.

ترند این روزهای دنیای موبایل، حذف شارژر از جعبه محصولات است؛ روندی که با سری آیفون ۱۲ شروع شد و انتظار نمی‌رفت فراگیر شود. ولی این موضوع، مشتریان را از خرید گوشی های جدید اپل منصرف نکرد و پس از آن، شیائومی می ۱۱ نیز بدون شارژر روانه بازار شد. حالا روند حذف شارژر به گوشی های سامسونگ رسیده است.

پرچمداران سری گلکسی اس ۲۱ در بسیاری از نقاط دنیا بدون آداپتور شارژ و ایرفون‌های AKG عرضه می‌شوند. البته در برخی بازارها مانند چین، جعبه نسخه معمولی گلکسی اس ۲۱ حاوی شارژر است.

اما بر اساس پرسش و پاسخ اخیر کاربران با مقامات سامسونگ، این کمپانی به حذف تدریجی شارژر و هدفون از جعبه سایر مدل‌ها نیز می‌اندیشد. این یعنی شاید در آینده نه تنها پرچمداران، بلکه گوشی های ارزان‌تر سامسونگ نیز بدون شارژر فروخته شوند.

Charger حذف شارژر گوشی های سامسونگ ادامه دار خواهد بود!

اپل و شیائومی نگرانی‌های محیط زیستی را دلیل اصلی برای اتخاذ چنین تصمیمی عنوان کرده بودند؛ اما سامسونگ دلیل دیگری آورده است: اینکه اکثر کاربران همین حالا هم تعداد زیادی شارژر دارند و نیازی به وجود آن در جعبه گوشی های جدید نیست!


Source link

Check Also

61864113

کرونا نباید این نفس کشیدن را قطع کند

سعید ذبیحی که با نمایش «فرود سیاوش» در جشنواره نمایش عروسکی حضور دارد، گفت: تئاتر …