Home News جزئیاتی از دوربین گلکسی نوت 20 پلاس ؛ دوربین 108 مگاپیکسلی با زوم 50 برابری

جزئیاتی از دوربین گلکسی نوت 20 پلاس ؛ دوربین 108 مگاپیکسلی با زوم 50 برابری

0
جزئیاتی از دوربین گلکسی نوت 20 پلاس ؛ دوربین 108 مگاپیکسلی با زوم 50 برابری

[ad_1]

۱۴ خرداد ۹۹ ساعت ۱۵:۲۵

جزئیات جدیدی از دوربین گلکسی نوت ۲۰ پلاس سامسونگ – +Samsung Galaxy Note 20 فاش شد. این گوشی ظاهراً به یک دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی مجهز خواهد بود.

سامسونگ آگوست آینده از گوشی‌های خانواده گلکسی نوت ۲۰ خودش که اطلاعات زیادی از آن فاش شده است را رونمایی خواهد کرد. بر اساس جزئیات فاش شده توسط یک افشاگر به نام IceUniverse در توییتر، دوربین گلکسی نوت ۲۰ پلاس به حسگر اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی مجهز خواهد بود، در حالی که حسگر ToF برای کمک به دوربین اصلی جای خودش را به یک حسگر فوکوس لیزری خواهد داد.

اندازه‌ی حسگر Samsung Bright HM1 برابر ۱/۱.۳۳ اینچ خواهد بود؛ این هم اندازه با حسگری است که سامسونگ در گوشی گلکسی نوت ۲۰ اولترا خود نیز از آن استفاده کرده است. حسگر فوکوس لیزری اضافه‌تر به جای یک حسگر ToF که پس زمینه و پیش زمینه را تجزیه و تحلیل می‌کرد، برای کمک به دوربین اصلی به این سیستم دوربین اضافه شده است.

در جلوی این حسگر،‌ یک لنز اولترا-واید ۱۲ مگاپیکسلی ISOCELL با اندازه ۱/۲.۵۵ اینچ و فوکوس خودکار تشخیص فاز حضور دارد. به گفته‌ی این افشاگر، یک لنز تله فوتو پریسکوپی نیز در این گوشی به کار رفته است، اما آن یک حسگر ۱۳ مگاپیکسلی است. همچنین این دوربین می‌تواند زوم ۵۰ برابری را ارائه کند، در حالی که مدل نوت ۲۰ اولترا زوم ۱۰۰ برابری را ارائه می‌کند.

شایعات پیشین به حضور یک چیپست اگزینوس ۹۹۲ مبتنی بر فناوری پردازش ۵ نانومتری در زیر قاب گوشی گلکسی نوت ۲۰ پلاس اشاره دارند.

[ad_2]

Source link