Home News تولید خودرو در انگلستان در پایین ترین سطح از زمان WW2 ، به هزینه صنعت 15B $

تولید خودرو در انگلستان در پایین ترین سطح از زمان WW2 ، به هزینه صنعت 15B $

0
تولید خودرو در انگلستان در پایین ترین سطح از زمان WW2 ، به هزینه صنعت 15B $

[ad_1]

تولید ماشین ، صنعت ، قطره ، ساخت ، ww2

اعتبار:
        لنوو کوهنه – Unsplash

با بسته شدن کارخانه های اتومبیل به دلیل همه گیر شدن کروناویروس ، واضح است که تولید به دنبال موفقیت بوده است. اکنون می دانیم تأثیر آن در انگلیس چقدر بزرگ بوده است.

در ماه آوریل ، خودروسازان مستقر در انگلستان 197 وسیله نقلیه پریمیوم یا لوکس تولید کردند ، فقط 45 مورد از اینها در واقع آن را به دست مشتریان رسانده است. به گزارش بی بی سی ، این یک کاهش 99.7٪ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته است.

[Read: CVS is testing driverless vehicles in Houston for safe, socially distanced medical deliveries]

طبق اعلام انجمن تولیدکنندگان و معامله گران موتور ، کمترین میزان تولید کشور از زمان جنگ جهانی دوم است.

اینگونه نیست که کارخانه ها کاملاً بیکار نشسته باشند. بسیاری از خطوط تولید خودکار برای تولید تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای کارهای بهداشتی مجدداً مورد استفاده قرار می گیرند. طبق گزارش ها ، حدود 711،495 مورد تولید شده است.

با 400000 اتومبیل کمتر که در ماه آوریل تولید شده ، انتظار می رود مکث موقت تولید برای صنعت خودروسازی انگلیس 12.5 میلیارد پوند (15.4 میلیارد دلار) باشد.

رولز رویس ، موتور هوانوردی انگلیس ، با استفاده از همه گیری های کروناویروس نیز مورد اصابت قرار گرفت. به دلیل کاهش تقاضای مسافرتی در پرواز نیز کاهش یافته است. به همین ترتیب مجبور به بازسازی و اخراج 9000 شغل در سراسر جهان در تلاش برای صرفه جویی در 860 میلیون دلار هستیم.

پوشش تاج

پوشش روزانه ما را در مورد چگونگی واکنش صنعت فناوری به coronavirus بخوانید و در خبرنامه هفتگی Coronavirus در Context مشترک شوید.

برای راهنمایی و ترفندهای مربوط به کار از راه دور ، مقالات رشد ما را در اینجا ببینید یا ما را دنبال کنید توییتر.[ad_2]

Source link