Home News توسعه ای دیگر برای بایننس؛ ورود استیبل کوین (BUSD) صرافی بایننس به معاملات شبکه کایبر

توسعه ای دیگر برای بایننس؛ ورود استیبل کوین (BUSD) صرافی بایننس به معاملات شبکه کایبر

0
توسعه ای دیگر برای بایننس؛ ورود استیبل کوین (BUSD) صرافی بایننس به معاملات شبکه کایبر

[ad_1]

شبکه کایبر استیبل کوین دیگری به پلتفرم خود اضافه کرده و نقدینگی جدیدی به پروتکل نقدینگی برتر این صنعت به همراه داشته است.

بایننس بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان از لحاظ حجم معاملات، امروز اعلام کرد که استیبل کوین BUSD برای معاملات در شبکه کایبر در دسترس خواهد بود و مطابق با تقریبا ۱۰۰ برنامه غیرمتمرکز کایبر خواهد بود.

این موضوع به کاربران امکان می‌دهد تا بیش از ۷۰ توکن ERC-20 را با BUSD مبادله کنند. این اقدام، فرصت های جدیدی برای ایجاد کاربردها و ورود کاربرهای جدید به استیبل کوین بایننس فراهم می‌کند و می‌تواند BUSD را به استیبل کوین برتری نسبت به DAI و PAX تبدیل کند.

استیبل کوین BUSD در ماه سپتامبر ۲۰۱۹ عرضه شد و به پر استفاده ترین استیبل کو‌ین عرضه شده پس از سال ۲۰۱۸ تبدیل شد. کل موجودی BUSD معادل با ۱۸۰ میلیون دلار است که بیشتر از موجودی توکن دای با ۱۰۶ میلیون دلار و توکن HUSD صرافی هیوبی با موجودی ۱۲۱ میلیون دلار است. هرچند در مقیاس بزرگتر، استیبل کو‌ین BUSD کوچکتر از استیبل کو‌ین های PAX و USDC است که موجودی آنها به ترتیب ۲۴۷ و ۷۳۹ میلیون دلار می‌باشد. تمام استیبل کو‌ین های حاضر در این رقابت، موجودی به مراتب کمتری نسبت به تتر با ارزش بازار ۵.۷ میلیارد دلار دارند.

استیبل کو‌ین BUSD تاکنون در صرافی ارز دیجیتال بایننس استفاده شده است، اما این توکن توسط صرافی پکسوز مدیریت و پشتیبانی می‌شود. پکسوز کمک کرده است تا این استیبل کو‌ین توسط سازمان خدمات مالی نیویورک (NYDFS) تایید شود.

استیبل کو‌ین ها در ماه های اخیر با پذیرش سریعی مواجه بوده اند و پاسخی به این پرسش بودند که چگونه می‌توان نقدینگی به دام افتاده در ارزهای دیجیتال پرنوسان را آزاد کرد. اگرچه سوالاتی در خصوص پشتوانه یک به یک تتر با دلار آمریکا و کسب و کارهای پنهانی آن در اکوسیستم ارز دیجیتال وجود دارد. علیرغم وجود چنین مواردی، فرصت رقابت برای استیبل کوین های کوچکتر نظیر BUSD وجود دارد تا به استانداردی در این صنعت تبدیل شوند.

موجودی استیبل کوین BUSD از ابتدای سال ۲۰۲۰ افزایش تقریبا ۵۰۰ درصدی داشته است. این موضوع گویای افزایش علاقه به این استیبل کو‌ین حتی قبل تر از ورود آن به شبکه کایبر است. استیبل کو‌ین BUSD با ورود به محبوب ترین پروتکل دیفای می‌تواند جایگاه ویژه ای در عرصه استیبل کو‌ین ها پیدا کند.


[ad_2]

Source link