Home News تلفن های پیکسل Google اکنون می توانند چک های برنامه ریزی شده را برای امنیت شما انجام دهند

تلفن های پیکسل Google اکنون می توانند چک های برنامه ریزی شده را برای امنیت شما انجام دهند

0
تلفن های پیکسل Google اکنون می توانند چک های برنامه ریزی شده را برای امنیت شما انجام دهند

[ad_1]

هر چند ماه ، از زمان عرضه Pixel 4 ، Google با “افت ویژگی ها” کاربران را شگفت زده می کند. “این بار دیگر زمان آن رسیده است که گوگل چهار بهبود قابل توجه در دستگاه های پرچمدار خود اضافه کرده است.

همانطور که در عناوین ذکر شد ، جالب ترین ویژگی ممکن است یک “بررسی ایمنی” جدید باشد. در برنامه ایمنی شخصی پیکسل (که اکنون در پیکسل 3 و همچنین 4 موجود است) ، می توانید از تلفن خود بخواهید که بررسی کند. مطمئن باشید در یک زمان معین خوب هستید.

این بسیار مفید است اگر شبانه در خانه قدم می زنید ، به تنهایی پیاده روی می کنید ، یا در غیر این صورت در وضعیت بالقوه خطرناکی قرار دارید. اگر به بررسی ایمنی پاسخ ندهید ، تلفن شما به مخاطبین اضطراری شما هشدار می دهد ، همچنین می توانید موقعیت مکانی خود را به اشتراک بگذارید یا با برنامه 911 از برنامه تماس بگیرید یا در صفحه بررسی کنید. علاوه بر این ، اکنون می توانید هشدارهای مربوط به بحران برای حوادث طبیعی یا اضطراری های عمومی تنظیم کنید.

امنیت شخصی شما به کنار ، اینجا چیز دیگری است که به دستگاههای پیکسل می آید:

  • در پیکسل 2 و جدیدتر ، تلفن ها بهتر می توانند پیش بینی کنند که باتری شما خاتمه یافته است و “فعالیت پس زمینه را بیشتر کاهش می دهد” تا تلفن شما همچنان طولانی شود.
  • یک ویژگی خواب در برنامه ساعت هم اکنون می تواند “صداهای آرامش بخش” را پخش کند و اعلان ها را هنگام خواب محدود کنید (می توانید ساعت خواب خود را تنظیم کنید). اگر از زمان خواب برنامه ریزی شده خود بمانید ، Google برنامه هایی را که بیشترین سرعت خود را حفظ می کنند ، ردیابی می کند.
  • برنامه ضبط کننده فوق العاده Pixel به شما امکان می دهد بلافاصله ضبط ها را رونویسی کنید. اکنون می توانید ضبط را با دستیار فعال کرده و نسخه ها را مستقیماً در Google Drive ذخیره کنید.

از جدیدترین ویژگی های جدید ، دستگاه های پیکسل از امروز شروع می شوند.

برای اخبار و بررسیهای مربوط به تجهیزات جدید ، اسباب بازی و سخت افزار ، افزونه را دنبال کنید
توییتر و
            تلنگر

منتشر شد 1 ژوئن 2020 – 22:35 UTC[ad_2]

Source link