تصویر جدید هواوی میت X2، تاشوندگی به داخل آن را تایید کرد

mate x2 1 1 تصویر جدید هواوی میت X2، تاشوندگی به داخل آن را تایید کرد
۰۱ اسفند ۹۹ ساعت ۱۴:۱۳

به نظر زمان زیادی تا معرفی Huawei Mate X2 باقی نمانده است. حال تصویر جدید هواوی میت X2، تاشوندگی به داخل این دستگاه را تایید کرد.

هواوی، میت ایکس ۲ را در ۴ اسفند ۹۹ (۲۲ فوریه) معرفی خواهد کرد. شایعات قبلی خبر از این می‌دادند که این دستگاه به جای باز شدن قسمت بیرونی، دارای تاشوندگی داخلی خواهد بود و اکنون تیزری منتشر شده است که این موضوع را تایید می‌کند. در واقع این طرح هواوی مشابه با طرحی است که سامسونگ در ابتدای راه برای گلکسی فولد در نظر گرفت.Huawei Mate X2 1 1 620x1102 تصویر جدید هواوی میت X2، تاشوندگی به داخل آن را تایید کرد

پوستر منتشر شده با جمله معروفی از آلبرت انیشتین همراه است : ” دانش محدود است اما تخیل، همه جهان را در بر می‌گیرد”. همچنین “هواوی میت X2 در بدنه‌ای جدید” دیگر جمله‌ای است که جلب توجه می‌کند. همه این موضوعات نشان از وجود ویژگی جدید و متفاوتی در این دستگاه دارد.

هواوی میت X2 از تراشه‌ی Kirin 9000 بهره خواهد برد. یک شارژر سریع ۶۶ واتی نیز برای آن در نظر گرفته شده است. ممکن است در این دستگاه شاهد شارژ بی سیم ۵۰ واتی نیز باشیم (دستگاه Huawei Mate 40 Pro نیز با ویژگی‌های مشابه از این قابلیت بهره برده است).

هواوی میت ایکس 2


Source link

Check Also

خرید و فروش ارزهای دیجیتال آزاد نمی‌شود؛ فضای ابهام در بازار ایران

خرید و فروش ارزهای دیجیتال آزاد نمی‌شود؛ جمله‌ای که دو روز پیش از زبان عبدالناصر …

Translate »