تصاویر سامسونگ گلکسی A52 پنل عقب گوشی را نشان می‌دهند

۰۱ بهمن ۹۹ ساعت ۱۳:۰۹

معرفی گوشی گلکسی ای ۵۲ – Galaxy A52 با تاخیر همراه بوده و هنوز از راه نرسیده است. در تازه‌ترین تصاویر سامسونگ گلکسی A52 اما می‌توانیم جزئیاتی را از طراحی دستگاه ببینیم.

گلکسی ای ۵۱ در آخرین ماه از سال ۲۰۱۹ عرضه شده بود؛ ولی ظاهرا تولید انبوه جانشین آن هنوز در تاسیسات Great Noida هند جریان دارد. این تصاویر لو رفته از پنل عقب سامسونگ گلکسی A52 ماژول دوربین مستطیل شکل و گوشه‌های گرد شده‌ی آن را نشان می‌دهند. شبیه آنچه که در گلکسی A51 دیده بودیم.

درون ماژول دوربین، می‌توان پنج حفره را شمرد که یکی باید برای فلاش LED باشد. احتمالا دوربین چهارگانه گوشی مجهز به سنسور اصلی ۶۴ مگاپیکسلی خواهد بود.

هم‌سو با گزارش‌های قبلی، به نظر می‌رسد جنس پنل، گلاستیکی (پلاستیک گلس-مانند) باشد. درباره ابعاد این گوشی سامسونگ اطلاعات تازه‌ای منتشر نشده است؛ ولی پیش‌تر ۱۵۹.۹ در ۷۵.۱ در ۸.۴ میلی‌متر ذکر شده بود.

به لبه‌ی پایینی برسیم که حفره‌هایی برای جک ۳.۵ میلی‌متری و درگاه USB-C دارد. این تصاویر چیزی از پنل جلوی سامسونگ گلکسی A52 نشان نمی‌دهند؛ اما باید یک نمایشگر آمولد ۶.۵ اینچی با حفره‌ی مرکزی داشته باشد.

از دیگر مشخصات احتمالی گلکسی ای ۵۲ می‌توانیم به وجود تراشه‌های اسنپدراگون ۷۵۰G برای مدل ۵G و اسنپدراگون ۷۲۰G برای مدل ۴G اشاره کنیم. حسگر اثر انگشت داخلی، پشتیبانی از شارژ سریع ۱۵ وات و سیستم عامل اندروید ۱۱ را نیز به موارد ذکر شده اضافه کنید.


Source link

Check Also

ناگفته های یک سیاه‌باز قدیمی

داود داداشی که از او به عنوان تنها سیاه‌باز حرفه‌ای تئاتر ایران یاد می‌شود، می‌گوید …

Translate »