Home News تحقیقات توسعه سیستم پرداخت ملی در ژاپن ادامه دارد

تحقیقات توسعه سیستم پرداخت ملی در ژاپن ادامه دارد

0
تحقیقات توسعه سیستم پرداخت ملی در ژاپن ادامه دارد

[ad_1]

اخبار اخبار خارجی
سیستم پرداخت ملی در ژاپن

بنا بر آخرین گزارشات دنیای کریپتوکارنسی، تحقیقات زیرساخت سیستم پرداخت ملی در ژاپن ادامه دارد و افزایش نیز یافته است. گفتنی است که صرافی ارز دیجیتال DeCurret مسئول راهبری این تحقیقات است. این صرافی در حال حاضر مشغول هدایت سه بانک بزرگ ژاپن به یک گروه تحقیقاتی به منظور توسعه سیستم های پرداخت دیجیتال و زیرساخت های مرتبط با آن ها است.

تحقیقات زیرساخت سیستم پرداخت ملی در ژاپن

صرافی DeCurret که یک صرافی فعال در زمینه دارایی های دیجیتال است به تازگی با همکاری گروهی متشکل از سه بانک بزرگ ژاپنی گروهی تحقیقاتی را در زمینه سیستم های پرداخت دیجیتالی تشکیل داده است.

پس از رایزنی با بانک مرکزی و نهاد خدمات مالی کشور ژاپن(FSA)، صرافی DeCurret در تاریخ ۳ ژوئن اعلام کرد که گروه تحقیقاتی اش قصد دارد مسیری را به منظور دستیابی به ارزهای دیجیتال ارزشمند در ژاپن تعریف نماید. ریاست این گروه به عهده سرپرست سیستم های پرداخت در بانک ژاپن یعنی آقای Hiromi Yamaoka است. اعضای این گروه نیز بانک های بزرگ ژاپنی یعنی MUFG، Mizuho و بانک Sumitomo Mitsui است. همچنین سازمان راه آهن شرق ژاپن و چند نهاد غیر مالی دیگر نیز دراین گروه عضو شده اند.

مسئولین اذعان کرده اند که قصد دارند زمینه برای رشد انتظارات در مورد کارایی و پتانسیل های ارزهای دیجیتال و همچنین تمایل به شبکه های مبتنی بر دفاتر کل توزیع شده از سوی کسب و کارها و بانک های مرکزی بین المللی را تقویت نموده و توسعه دهند.

این گروه تحقیقاتی برنامه دارد ماهانه یک الی دوبار نشست داشته و تا ماه های سپتامبر و ژوئن سال ۲۰۲۰ گزارشی از نتایج کار خود را ارائه نماید. تحقیقات این گروه شامل بررسی نمونه های موردی در زیرساخت های ارزهای دیجیتال در ژاپن و دیگر کشورها و همچنین تحلیل کاربردهای احتمالی آتی برای فناوری بلاکچین و تراکنش های مربوطه در این ساختار می باشد.

فعالیت های این پروژه تحقیقاتی تحت نظارت وزارت روابط خارجه، وزارت دارایی و امور مالی و وزارت اقتصاد، تجارت و صنعت خواهد بود.

[ad_2]

Source link