Home News تحت فشار

تحت فشار

0
تحت فشار

[ad_1]

Coronavirus in Context یک خبرنامه هفتگی است که ما حقایقی را در مورد همه گیری COVID-19 و فناوری در تلاش برای متوقف کردن انتشار آن به شما ارائه می دهیم. شما می توانید اینجا مشترک شوید.

این روزهای تاریکی برای دموکراسی است. به سختی احساس می شود زمان پرداختن به چیز دیگری غیر از قتل وحشیانه جورج فلوید و وحشت های جاری در ایالات متحده رخ دهد ، اما بیماری همه گیر COVID-19 امروز خطرناک تر از هفته گذشته نیست.

در حقیقت ، اقدامات خودخواهانه دونالد ترامپ رئیس جمهور استیضاح ، مطمئناً این بیماری را تشدید کرده و توانایی جهان علم و فناوری را برای مقابله با ویروس در مرکز عفونت: ایالات متحده ، دستگیر کرده است.

اعتبار: روی Detroit کلیک کنید

به دنیای STEM فرصتی برای توسعه برنامه های ارتباط با ردیابی و خطوط لوله داده برای سیستم های AI با قابلیت پیش بینی شیوع COVID-19 ارائه شد. به نظر نمی رسد اکنون روشی اخلاقی برای به دست آوردن یا استفاده از این داده ها در ایالات متحده وجود دارد.

با توجه به ادامه حملات خشونت آمیز دولت ایالات متحده به معترضین مسالمت آمیز و کسانی که اقدام به پناهندگی می کنند در خانه های خودشان، این مهمترین اهمیت است که جامعه جهانی STEM برای محافظت از حریم خصوصی کسانی که با اعتراض مسالمت آمیز تمام تلاش خود را انجام می دهند تا زمانی که دموکراسی دوباره به ایالات متحده بازگردد ، انجام می دهد.

ده ها میلیون شهروند ایالات متحده – و هزاران نفر دیگر در سراسر جهان در شهرهایی مانند برلین و آمستردام – جان و امنیت آنها را به خطر انداخته اند در طول همه گیری برای ایستادن در همبستگی با معترضین صلح آمیز آمریکا که خواستار تغییر از دولت سرکوبگر هستند.

رئیس جمهور استیضاح ، سقط جنین از رهبری و عدم همدلی آسیب شناختی رئیس جمهور ترامپ ، احتمالاً ما را در مسیر همه گیری موج دوم قرار داده است که تهدید می کند از آنچه که تاکنون دیده ایم ، بدتر باشد.

اشتباه نکنید: رئیس جمهور استیضاح ترامپ بر فداکاری های همه مردم این سیاره که ماه ها پناهگاه در مکان ، خود قرنطینه شده و از نظر اجتماعی دور افتاده بودند ، پاشید. او توانایی کارگران آمریكایی STEM در انجام كارهای خود و مبارزه با ویروس را فلج كرده است.

ما قرار بود منحنی را صاف کنیم و واکسن ایجاد کنیم. درعوض ، مردم در بعضی از پرجمعیت ترین جمعیتی که تاکنون در میادین عمومی در سراسر جهان تجمع کرده اند ، گردهم می آیند زیرا گزینه بدتر است.

ما تحت فشار هستیم.

توسط شماره ها

با توجه به اینکه بخش عمده ای از موارد فعال COVID-19 در ایالات متحده قرار دارند ، داده های فعلی درباره این ویروس در بهترین حالت غیرقابل اطمینان است. بنابراین ، در عوض ، ما نگاهی به جدول زمانی موارد COVID-19 خواهیم انداخت. منبع: جهان سنج

154: روزهایی از اولین پرونده COVID-19 در ووهان (31 دسامبر) گزارش شده است

61: روزهایی از موارد نقض COVID-19000000 در سطح جهانی (2 آوریل)

36: روزهایی از موارد نقض COVID-19000،000 در سطح جهانی (27 آوریل)

1: روزهایی که از موارد COVID-19 تخریب 6،000،000 در سطح جهان (اول ژوئن)

توییت هفته

چه چیزی بخوانم

این هفته ما پیوندهایی به داستانهایی خواهیم داشت که در مورد اعتراضات و خشونت های جاری در ایالات متحده بحث می کنند. ما با معترضان مسالمت آمیز در همبستگی هستیم. ماده زندگی سیاه.

* آزمایشات انسانی برای آنتی بادی های COVID-19 تجربی آغاز شده است ، امیدوار کننده به نظر می رسد. (CNN)
* نظریه های توطئه در مورد مرگ جورج فلوید در حال افزایش است. (مجله نیویورک تایمز)
* عدم رهبری رئیس جمهور استیضاح ، ترامپ مسئول وخیم تر شدن بیماری همه گیر است. (بلومبرگ)
* خطوط هوایی می خواهند با ترک صندلی میانه پرواز را ادامه دهند. چقدر است که قیمت بلیط خود را بالا می برد؟ (ناظر بازار)
* اینجا هفت راه برای محافظت از حریم خصوصی شما در حالی که شما به طور مسالمت آمیز اعتراض می کنید
* در اینجا که اعتراض می کنید توصیه های بیشتری در مورد محافظت از حریم خصوصی دیجیتالی شما ارائه می شود. (معاون)
*

18 فیلم نشان می دهد که پلیس و نیروهای نظامی ایالات متحده به معترضان مسالمت آمیز ، اعضای مطبوعات و فعالان درمانده حمله می کنند. صدها نفر نیز درست مثل اینها هستند.

* ما در حال آماده سازی موج دوم COVID-19 هستیم. در اینجا آنچه شما باید بدانید (گفتگو)
* ما فکر کردیم که سوئد پاسخ کوراو ویروس کاملی دارد. اشتباه کردیم (سیمی)

¯ _ (ツ) _ /

مهم نیست که چقدر شب تاریک می شود ، سحر فرا می رسد. اما دعوا طولانی است.

خوب استراحت کنید خوب است که یک بازی ویدیویی بازی کنید. خوب است که فلوت خود را تمرین کنید یا کاراکترهای انیمه را ترسیم کنید یا یک برنامه تلویزیونی واقعاً احمقانه را تماشا کنید. باید نفس بکشیم و استراحت کنیم تا بتوانیم تا آخر تحمل کنیم.

با این حساب ، ما قصد داریم این بخش را ادامه دهیم.

در این بخش ، یکی از نویسندگان ما با یک چیز عجیب در اینترنت که در هنگام قفل کردن وسواس داشت ، به اشتراک می گذارد. این هفته از طرف TNW آمده است راشل کازر!

جایی که من در تگزاس زندگی می کنم ، این فشار به صورت آزمایشی برداشته شده است ، اما مردم هنوز هم نسبت به بیرون رفتن و انجام فعالیت های اجتماعی بسیار محتاط هستند – خود من نیز این کار را کردم. بنابراین اکنون که مدت زمان بیشتری را در آنجا می گذرانم ، خودم را پیدا کرده ام که از چیزهایی لذت می برم که هرگز به طور معمول امتحان نمی کردم.
در این حالت ، این فیلم های ارواح است. من در مورد هر چیز غیرطبیعی شکاک هستم و به هیچ وجه به وحشت اهمیت نمی دهم ، بنابراین این یک سرگرمی عمودی است که قبلاً هرگز به آن تحمیل نشده ام.

من شروع به تماشای فیلم هایی کردم که مربوط به شبح نبودند – فکر می کنم ویدیوی اصلی که تماشا کردم مربوط به جنایات واقعی است ، اما ظاهراً این کافی بود که الگوریتم یوتیوب تصور کند من باید بخواهم “فیلم های ارواح Creepy را تماشا کنم که شما را حفظ خواهد کرد.” شب ”و سایر مواردی که به همین ترتیب نامگذاری شده اند.

همین امر باعث افتادن سوراخ خرگوش YouTube شد ، و قبل از آنکه این را بدانم ، من به طور مرتب مصرف کننده کانال هایی مانند آقای کابوس (که داستانهای ترسناک هم از طعم های ماوراء الطبیعه و هم دنیایی را روایت می کند) ، Lazy Masquerade (یک جرم غیر متعارف و واقعی YouTuber) بود. ) ، و Nuke’s Top 5 (که بیشتر محتوای ارواح است). و تا همین اواخر ، من واقعاً نمی توانستم به شما بگویم که چرا آنها را تماشا می کردم.

مطمئناً محتوایی نبود که من را به این فیلم ها برگرداند. من سعی کردم به تماشای YouTubers وحشت دیگر ، اما آنها همان تأثیر من را نداشتند. اما در حالی که من در تلاش بودم که از طریق یک فیلم ASMR بنشینم (دوباره ، کسالت کارهای عجیب و غریبی برای ما انجام می دهد) ، به من ضربه زد: این صدای ترسناک YouTubers و موسیقی پس زمینه ، که به وضوح قصد جعلی دارند ، در عوض به من اعتصاب می کنند. آرامش بخش. یکی از موارد مورد علاقه من در یک روز پر استرس ، Top5s است ، راوی که تقریباً آرام ترین صدای آرامش بخش من تا به حال شنیده ام است.

نگاهی به نوک ، راوی بهترین 5 نوک ، که به طور مرتب فیلم های ارواح دارد. هر زمان که او قصد بازی با شلیک پول ماوراء الطبیعه را دارد ، می گوید: “و بعد همه چیز عجیب تر می شود” در قسمتی که قسم می خورم صدای دقیقی است که برنامه مدیتیشن من هنگام استفاده به من می گوید نفس بکشم و آن را نگه دارم.

موضوع گاه به گاه به آرامش من می رسد – در یکی از فیلم های آقای کابوس ، وقتی کسی فریاد می زند ، صدای فریاد صدای جیغ را در نقطه ای از داستان درج می کند ، که باعث می شد هدفون من را در سقف پرتاب کنم. و من انتظار ندارم که کس دیگری شکل ذن عجیب و غریب من را به اشتراک بگذارد. اما با توجه به وضعیت جهان ، خوشحالم که چیزی را پیدا کردم که به من کمک کند استراحت کنم ، هر چقدر هم عجیب باشد.

آدیوس!

ما سه شنبه آینده برمی گردیم. و هر سه شنبه پس از آن تا پایان همه گیر. زیرا همه ما در این جمع هستیم.

در ضمن ، چند لینک به شما کمک می کند تا اطلاعات غلط را مدیریت کنید زیرا این بیماری در اوج خود قرار دارد:

بخش کنترل افسانه های مرکز کنترل بیماری در COVID-19

بعد از بهبودی از COVID-19 ، آیا مصون هستید؟

John Hopkins Univeristy COVID-19 افسانه مقابل واقعیت
به آنچه می خوانید در رسانه های اجتماعی باور نکنید. سالم بمانید و مراقب یکدیگر باشید ،

تریستان

پوشش تاج

پوشش روزانه ما را در مورد چگونگی واکنش صنعت فناوری به coronavirus بخوانید و در خبرنامه هفتگی Coronavirus در Context مشترک شوید.

برای راهنمایی و ترفندهای مربوط به کار از راه دور ، مقالات رشد ما را در اینجا ببینید یا ما را دنبال کنید توییتر.[ad_2]

Source link