سونی با انتشار یک بیانیه رسمی اعلام کرد در ساعت ۰۰:۳۰ روز جمعه ۱۶ خرداد از بازی‌های پلی استیشن 5 رونمایی خواهد کرد. بنابراین فاصله زیادی با تاریخ رونمایی از پلی استیشن 5 نداریم.

جیسون شرایر و جف گراب که هر دو از منابع مهم در دنیای ویدیو گیم هستند مدتی پیش خبر داده بودند که مراسم رونمایی از پلی استیشن 5 در ساعت‌های ابتدایی پنج‌شنبه ۱۵ خرداد رونمایی می‌شود. حالا که تاریخ رسمی رونمایی از این محصول توسط سونی تایید شده، می‌توان گفت پیش‌بینی شرایر و گراب درست از آب درآمده است.

ps5 dualsense2 تاریخ رونمایی از بازی‌های پلی استیشن 5 مشخص شد

آلانا پیرس، یکی از خبرنگارهای شناخته‌شده حوزه ویدیو گیم هم در گفتگویی که اخیرا منتشر شده اعلام کرد که سونی تصمیم دارد مراسم رونمایی از پلی استیشن 5 را به بهترین شکل ممکن برگزار کند.

او درباره این رونمایی گفت:

سونی پیش از این قصد داشت که در سال ۲۰۲۰ چند کنفرانس متفاوت برگزار کند و چند توسعه دهنده بتوانند در این کنفرانس‌ها دست به معرفی بازی‌های جدید خود بزنند. از آن‌جا که این کمپانی استراتژی خود در مورد برگزاری مراسم را تغییر داده، مدیران سونی تصمیم گرفته‌اند تا کنفرانس‌های بسیار بهتری را به نمایش بگذارند.

او همچنین پیش‌بینی کرد که سونی در آینده‌ای نزدیک به دنبال برگزاری یک مراسم آنلاین بسیار بزرگ برای پلی استیشن 5 است. سونی تصمیم دارد در مراسمی که به صورت آنلاین برگزار می‌شود، به صورت رسمی از پلی استیشن 5 و بازی‌های آن رونمایی کند. مراسمی که حالا انتظار می‌رود باشکوه‌تر از آن‌چیزی باشد که پیش از این تصور می‌کردیم.

بیشتر بخوانید:

در این رویداد احتمالا جزئیات زیادی از کنسول جدید سونی به دست نمی‌آوریم. بنابراین برای به‌دست‌آوردن اطلاعاتی مانند قیمت یا تاریخ دقیق عرضه پلی استیشن 5 باید مدت بیشتری صبر کنید. اما می‌توانیم با نمای کلی کنسول نسل نهم سونی آشنا شویم.

مطالب پیشنهادی :  تعداد آدرس‌های دارای بیش از ۱,۰۰۰ بیت کوین رکورد تاریخی خود را شکست

.کپی شد