921412062 بیوگرافی پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر + حواشی و اینستاگرام

بیوگرافی پژمان بازغی و همسرش

در این بخش بیوگرافی پژمان بازغی بازیگر و مجری محبوب کشورمان را مرور می کنیم. پژمان بازغی با بازی در سریال آژانس دوستی به شهرت رسید و حالا جزو یکی از ستاره های گران قیمت در دنیای سینما و تلویزیون کشورمان می باشد. او همچنین یکی از پرطرفداترین ها در اینستاگرام است، در ادامه به طور کامل با پژمان بازغی و مستانه مهاجر آشنا خواهیم شد با پارس ناز همراه باشید.

 

پژمان بازغی کیست؟

619767993 parsnaz com بیوگرافی پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر + حواشی و اینستاگرام

پژمان بازغی متولد سال 1353 و مرداد ماهی می باشد. او زاده شهر تهران است و در رشته مهندسی معدن تحصیل کرده است. پژمان بازغی اصالتا گیلانی است و با بازی در سریال پربیننده آژانس دوستی به چهره ای شناخته شده تبدیل شد.

 

کودکی و نوجوانی پژمان بازغی

او در یک خانواده 5 نفره متولد شده و زمان در زمان کودکی و نوجوانی بخاطر شغل پدرش در شهرهای مختلفی زندگی و رشد کرده است. او دوره ای از کودکی را در شهر تهران گذرانده و سپس با پیروزی انقلاب اسلامی خانواده او به رشت کوچ می کنند.

1343872137 parsnaz com بیوگرافی پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر + حواشی و اینستاگرام

آنها با شروع جنگ تحمیلی به بوشهر نقل مکان می کنند، زیرا پدر آقای بازغی برای محافظت مرزهای آب ایران و خلیج فارس به جنوب کشور اعزام می شود. با پایان 8 سال جنگ تحمیلی با دولت بعثی عراق آنها دوباره به تهران بازمی گردند و آقای بازغی وارد دانشگاه می شود.

 

پژمان بازغی چگونه بازیگر شد؟

1418591145 parsnaz com بیوگرافی پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر + حواشی و اینستاگرام

او برای تحصیل در دانشگاه به شهر لاهیجان می رود و در رشته مهندسی معدن به تحصیل می پردازد، در همان زمان آقای بازغی با دنیای سینما و بازیگری آشنا می شود. او از سال 1373 وارد دنیای بازیگری می شود و بعد از ورود به تلویزیون به چهره ای مشهور تبدیل می شود.

مطالب پیشنهادی :  شوال سام خواننده و بازیگر ترک sevvalsam@ + عکس

 

پژمان بازغی چگونه مشهور شد؟

635255381 parsnaz com بیوگرافی پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر + حواشی و اینستاگرام

او با بازی در سریال آژانس دوستی دیده شد و سپس با بازی در سریال هایی نظیر: زیر آسمان شهر، مرد هزار چهره، تاوان و گذر از رنج ها به یک ستاره در دنیای بازیگری تبدیل شد. او در همان زمان به بازی در سینما هم مشغول بود، از مشهورترین فیلم های او می توانیم فیلم های : (ناهید، خانه دیگری، بارکد و همه چی عادیه) را معرفی کنیم.

 

ازدواج و همسر پژمان بازغی

1413359060 parsnaz com بیوگرافی پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر + حواشی و اینستاگرام

او با مستانه مهاجر تدوین گر سینما ازدواج کرده و این زوج حالا صاحب دختری زیبا به نام (نفس) می باشند. پژمان بازغی می گوید: دوست ندارم دخترم وارد دنیای بازیگری شود، اما خود او به بازیگری علاقه دارد. من او را به رشته های دیگر هنری و همچنین ورزشی تشویق می کنم.

 

بیوگرافی مستانه مهاجر

779939657 parsnaz com بیوگرافی پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر + حواشی و اینستاگرام

mastanehmohajer@

 

خانم مستانه مهاجر متولد سال 1353 و اردیبهشت ماهی می باشد. او زاده شهر تهران است و در رشته تدوین (دانشگاه سوره) تحصیل کرده، خانم مستانه مهاجر از سال 1372 فعالیت های خود را شروع کرده است. او و پژمان بازغی در یک جشنواره سینمایی با هم آشنا شده اند.

 

تجربه اجرا

905539325 parsnaz com بیوگرافی پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر + حواشی و اینستاگرام

آقای بازغی تاکنون مجری 2 برنامه تلویزیونی (چند درجه و کودک شو) بوده است، او همچنین در برنامه تحویل سال 1396 (شبکه 2) در قامت مجری ظاهر شد. او می گوید: برخی به من می گفتند حضور در برنامه های تلویزیونی اعتبار بازیگری من را کم می کند، اما با کمی سبک و سنگین کردن بالاخره کار اجرا را قبول کردم.

مطالب پیشنهادی :  لیندا کیانی و همسرش

 

کودک شو را دوست دارم

848247352 parsnaz com بیوگرافی پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر + حواشی و اینستاگرام

پژمان بازغی: وقتی فهمیدم اهداف تهیه کننده، کارگردان و نویسنده برنامه کودک شو چه چیزهایی هستند، این برنامه به دل من نشست و اجرا را قبول کردم. من یار همیشگی کودک شو هستم و تا جایی که تیم ساخت به اهداف شان پایبند باشد، در این برنامه حضور خواهم داشت.

 

شهرت پایدار نیست

506536347 parsnaz com بیوگرافی پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر + حواشی و اینستاگرام

در دنیای شهرت هیچ چیزی پایدار نیست، همانگونه که ما خیلی از پیشکسوتان دنیای بازیگری را به یاد نمی آوریم. زندگی جاری است و همیشه آدم های جدیدی به این عرصه پا می گذارند و ما باید نسبت به این موضوع واقع بین باشیم و بدانیم شهرت تا ابد همراه آدم نیست.

 

صفحه اینستاگرام پژمان بازغی

1584139353 parsnaz com بیوگرافی پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر + حواشی و اینستاگرام

آقای بازغی 1.5 میلیون فالوور در اینستاگرام خود دارد. او تاکنون بیش از 300 پست در صفحه خود به اشتراک گذاشته است. اگر می خواهید جزو دنبال کنندگان آقای بازغی در اینستاگرام باشید به صفحه pejmanbazeghi.official@ مراجعه کنید.

 

اختصاصی از قسمت بیوگرافی بازیگران ایرانی سایت پارس ناز

 Source link