927774390 بیوگرافی مهران مدیری ناگفته هایی در مورد او

ناگفته هایی درمورد مهران مدیری 

در این بخش به مرور ناگفته هایی درمورد مهران مدیری می پردازیم. مهران مدیری بازیگر، مجری و کارگردان محبوب کشورمان است. از دوران نوجوانی با تئاتر آشنا شده و در سال 1372 به چهره ای شناخته شده تبدیل شد، مهران مدیری با ساخت سریال پربیننده پاورچین به اوج شهرت خود رسید. مجله آنلاین نیوزویک در سال 1388 مهران مدیری را بیستمین مرد بانفوذ در ایران معرفی کرد. در ادامه با پارس ناز همراه باشید.

536307715 parsnaz com بیوگرافی مهران مدیری ناگفته هایی در مورد او

پیج اصلی اینستاگرام مهران مدیری mehranmodiri@

 

بیوگرافی کوتاه مهران مدیری

مهران مدیری متولد سال 1346 و فروردین ماهی می باشد. او در خانواده ای 4 نفری متولد شده، فرزند آخر خانواده و اصالتا اهل اراک می باشد. مهران مدیری سه برادر به نام های: مهرداد، مسعود و محسن دارد. او از 16 سالگی با تئاتر آشنا شده و در سال 1368 وارد رادیو شد، او در سال 1372 وارد دنیای تلویزیون شد و با بازی در سریال طنز نوروز 72 به شهرت رسید.

1497227529 parsnaz com بیوگرافی مهران مدیری ناگفته هایی در مورد او

عکس های مهران مدیری

1298610956 parsnaz com بیوگرافی مهران مدیری ناگفته هایی در مورد او

مهران مدیری ازدواج کرده و صاحب دو فرزند به نام های: فرهاد و شهرزاد می باشد. فرهاد موسیقی دان است و شهرزاد هم کار طراحی لباس انجام می دهد. همسر مهران مدیری خانه دار است و اطلاعات زیادی در مورد وی وجود ندارد. مهران مدیری به خاطر علاقه خود به پسرش نام فرهاد را به مراتب در سریال های خود به کار برده است.

 


 

مهران مدیری از 10 سالگی وارد بازار کار شده

2127917361 parsnaz com بیوگرافی مهران مدیری ناگفته هایی در مورد او

مهران مدیری که در خانواده ای متوسط رو به پایین بزرگ شده، از 10 سالگی وارد بازار کار می شود و پادویی می کند، بعدها در نانوایی کار می کرده و مدتی هم کتاب فروش بوده، او حتی کار تعمیرات ساعت هم انجام می داده اما سرنوشت مهران مدیری ورود به دنیای تصویر بوده است.

مطالب پیشنهادی :  رکوردداران جوایز سینمای ایران در دهه 90 کدام بازیگران هستند؟

 


 

توصیف مهران مدیری از زبان خودش

1653059112 parsnaz com بیوگرافی مهران مدیری ناگفته هایی در مورد او

او خودش را اینگونه تعریف می کند: آدم درون گرا و کم حرفی هستم اما جلوی دوربین تغییر می کنم. می شود گفت آدم غمگینی هستم، تا دوره نوجوانی طرفدار متانت بودم و شاد بودن و آواز خواندن را رفتارهایی جلف می دانستم.

 


 

حضور مهران مدیری در جنگ تحمیلی

468689001 parsnaz com بیوگرافی مهران مدیری ناگفته هایی در مورد او

او از سال 66 تا 68 در جبهه بوده و در عملیات های: مرصاد، حلبچه و والفجر 8 حضور داشته، آر پی جی میزده و مدتی راننده آمبولانس بوده، او می گوید: حتی از راه دور به سمت دشمن سنگ پرتاب می کردیم.

 


 

مهران مدیری اهل تجمل گرایی نیست

768639686 parsnaz com بیوگرافی مهران مدیری ناگفته هایی در مورد او

6 عدد ساعت مچی دارد، یک ماشین و یک سیمکارت اعتباری. می گوید: هر چه قدر هم که پولدار باشی، آخر سر چیزی را می خوری که بقیه می خورند و در گوری می خوابی که همه روزی در آن می خوابند.

 


 

علایق و سلایق مهران مدیری

1344757569 parsnaz com بیوگرافی مهران مدیری ناگفته هایی در مورد او

به فیلم دیدن، موسیقی گوش دادن و کتاب خواندن علاقه دارد. از بین نویسندگان: مارکز، تولستوی و تورگنیف را دوست دارد. از بین شاعران به ترتیب: لورکا، شاملو، مارگوت بیکل حافظ را می پسندد و از بین بازیگران: رابرت دنیرو، ژرار دوپاردیو، آنتونی کوئین و مریل استریپ را به همه ترجیح می دهد. عصبانی که می شود پرخاش نمی کند، سوار ماشین شده و رانندگی می کند.

 


 

انتقادهای مهران مدیری

1507156248 parsnaz com بیوگرافی مهران مدیری ناگفته هایی در مورد او

برنامه هفت را حرفه ای نمی داند (همه با او موافقند). وقتی بازیگر است بعضی جاها از دست کارگردان ها حرص می خورد. فیلم های: جایزه بزرگ، ویلای من و نقطه چین را دوست ندارد. از بازی در فیلم توکیو بدون توقف پشیمان است. از اینکه راجع به شرق و خصوصا ادبیاتش اطلاعاتی وجود ندارد (حتی در اینترنت) اظهار تاسف می کند.

مطالب پیشنهادی :  بیوگرافی دنیز اوگور (بازیگر نقش سحر در سریال استانبول ظالم)

 


 

ممنوع الفعالیت بودن مهران مدیری

24580962 parsnaz com بیوگرافی مهران مدیری ناگفته هایی در مورد او

می گوید: در برنامه ساعت خوش استعدادهای خوبی جمع شده بودند، نمی دانم چه کسی دستور داد ممنوع الفعالیت شویم! همه عوامل حتی تصویربردارها ممنوع الکار شدند. او حتی اجازه نداشته وارد رادیو و صدا و سیما شود و یک روز که برای دیدار دوستانش می رود با خشونت او را بیرون می کنند. وضع مهران مدیری و دیگر بازیگران ساعت خوش در آن دوران اصلا خوب نبوده و بعضی از بازیگران کارگری می کرده اند.

 


 

نظر مهران مدیری در مورد دورهمی

1585988890 parsnaz com بیوگرافی مهران مدیری ناگفته هایی در مورد او

نمی خواهد دورهمی را ادامه دهد، به نظر او دورهمی به اوج رسید و بهتر است همانجا تمام شود. سعی کرده در این برنامه چیزهای خوبی تبلیغ کند، دوست داشته محمدرضا شجریان مهمان برنامه اش باشد. برای دعوت علی دایی با او تماس می گیرند اما او جواب می دهد: دوست ندارد در برنامه های تلویزیونی حضور پیدا کند. 

 

اختصاصی از بخش بیوگرافی هنرمندان مجله پارس ناز

 Source link