1627881509 بیوگرافی شاهرخ استخری و همسرش + عکس های شاهرخ استخری + مصاحبه، حواشی

بیوگرافی شاهرخ استخری و همسرش 

در این بخش بیوگرافی شاهرخ استخری بازیگر مشهور سینما و تلویزیون کشورمان را مرور می کنیم. شاهرخ استخری متولد سال 1360 است و با بازی در دو مجموعه پربیننده دلنوازان و فاصله به شهرت بالایی دست یافت، او شباهت زیادی به کیانو ریوز بازیگر مشهور هالیوودی دارد و البته بسیار کم حاشیه است. در ادامه این مطلب به طور کامل با شاهرخ استخری آشنا می شویم.

1117705962 parsnaz com بیوگرافی شاهرخ استخری و همسرش + عکس های شاهرخ استخری + مصاحبه، حواشی

شاهرخ استخری متولد: 14 / 7 / 1360 می باشد

 

شاهرخ استخری کیست؟

1210537765 parsnaz com بیوگرافی شاهرخ استخری و همسرش + عکس های شاهرخ استخری + مصاحبه، حواشی

او متولد سال 1360 و مهرماهی می باشد. اصالتا اهل استان فارس است و در رشته مهندسی صنایع تحصیل کرده است. شاهرخ استخری با شرکت در کلاس های آزاد وارد حرفه بازیگری شده و به واسطه استعداد و چهره اش به سرعت تبدیل به یکی از گران ترین بازیگران مرد ایران شد.

 

پدر و مادر شاهرخ استخری

158962154 parsnaz com بیوگرافی شاهرخ استخری و همسرش + عکس های شاهرخ استخری + مصاحبه، حواشی

او در یک خانواده 5 نفری متولد شده و فرزند اول خانواده است. پدرش در یک شرکت پتروشیمی کار می کند و مادرش خانه دار است. او دوخواهر کوچکتر از خودش دارد.

 

شاهرخ استخری چگونه به شهرت رسید؟

1519463396 parsnaz com بیوگرافی شاهرخ استخری و همسرش + عکس های شاهرخ استخری + مصاحبه، حواشی

او با بازی در سریال دلنوازان به کارگردانی حسین سهیلی زاده به شهرت رسید، در این سریال چهره های زیادی از جمله شاهرخ استخری، سمانه پاکدل، سحر قریشی و مهدی ماهانی به ستارگانی شناخته شده تبدیل شدند. او در ادامه و با بازی در سریال فاصله ها به یک بازیگر گران قیمت تبدیل شد.

 

ازدواج و همسر شاهرخ استخری

863703936 parsnaz com بیوگرافی شاهرخ استخری و همسرش + عکس های شاهرخ استخری + مصاحبه، حواشی

او سالهاست ازدواج کرده و در حال حاضر دو دختر به نام های پناه و نبات دارد که هر دو متولد بلژیک می باشند. نام همسر او سپیده بزمی پور می باشد، او مدت ها خانواده خود را به دور از حاشیه نگه داشت و درباره خانواده و ازدواج اش صحبت نمی کرد.

مطالب پیشنهادی :  بهترین رپر های جهان ؛ از لیل وین تا جی زی

 

چرا بلژیک، چرا قضاوت؟

881084866 parsnaz com بیوگرافی شاهرخ استخری و همسرش + عکس های شاهرخ استخری + مصاحبه، حواشی

اگر بچه های من متولد بلژیک هستند به این خاطر است که خانواده همسرم در بلژیک زندگی می کنند، موضوع تابعیت نیست! قانون کشورهای اروپایی اینگونه است: اگر بچه های من در ایران هم متولد شوند بازهم تابعیت بلژیک را دارند! قانون همه کشورها مثل ایران نیست پس بدون دانش قضاوت نکنیم!

 

دوری شاهرخ استخری از تلویزیون

شاهرخ استخری بعد از تشکیل خانواده مدت ها از دنیای سینما و تلویزیون دور بود. او بعد از 5 سال با بازی در سریال آمین به تلویزیون بازگشت اما مورد استقبال زیادی قرار نگرفت، اما یک سال بعد و با بازی در سریال ماه و پلنگ دوباره به اوج شهرت خود بازگشت.

1241599694 parsnaz com بیوگرافی شاهرخ استخری و همسرش + عکس های شاهرخ استخری + مصاحبه، حواشی

او می گوید: وقتی پدر می شوی خیلی چیزها فرق می کند، مسئولیت های شما جدی تر و بزرگتر می شوند و اولویت های زندگی شما تغییر می کنند. بازیگری هم شغلی است که امنیت چندانی ندارد، ممکن است یک روز درآمد خوبی داشته باشید و از آن سو هم شش ماه بیکار باشید!

 

شاهرخ استخری نمی خواهم از دنیای هنر دور باشم

2131233434 parsnaz com بیوگرافی شاهرخ استخری و همسرش + عکس های شاهرخ استخری + مصاحبه، حواشی

شاهرخ استخری می گوید: من نمی خواهم سیم ارتباطم با دنیای هنر قطع شود. برخی پیشنهادها را به این دلیل رد می کنم که نقش اول هستند و من زمان کافی برای حضور در پروژه و ایفای نقش ندارم، برای همین همیشه می خواهم نقش کوچک تری به من بدهند. از طرف دیگر هم من بخاطر پول بازی نمی کنم، من به تیم تولید و فیلمنامه اهمیت می دهم و نمی خواهم وارد هر پروژه ای شوم.

مطالب پیشنهادی :  بیوگرافی الناز گلرخ و همسرش حمید فدایی + حواشی و اینستاگرام

 

شاهرخ استخری منفی است یا مثبت؟

971247719 parsnaz com بیوگرافی شاهرخ استخری و همسرش + عکس های شاهرخ استخری + مصاحبه، حواشی

او می گوید بخاطر بازی در سریال دلنوازان و فاصله چهره ای منفی پیدا کرده و به همین دلیل پیشنهاداتی که به او می شود اکثرا تم و زمینه منفی دارد. نقش هایی که او بازی می کند هم چهره مثبتی دارند و هم منفی، به همین دلیل سخت است که او را به عنوان یک بدمن بشناسیم.

 

شغل دوم شاهرخ استخری

او مدت هاست وارد کار فروش جواهرات شده و چند شعبه طلا فروشی با برندی اختصاصی داردو

 

صفحه اینستاگرام شاهرخ استخری

933333871 parsnaz com بیوگرافی شاهرخ استخری و همسرش + عکس های شاهرخ استخری + مصاحبه، حواشی

آی دی اینستاگرام شاهرخ استخری shahrokh_estakhri@ می باشد. او بیش از 2 میلیون دنبال کننده دارد و تا به حال نزدیک به 500 پست در این شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته است.

 

اختصاصی از بخش بیوگرافی بازیگران مجله پارس ناز

 Source link