bill gates quotes cryptocurrency bitcoin india 796x431 بیل گیتس برای کمک به واکسینه کردن جهان در برابر COVID 19 750 میلیون دلار متعهد شد

بنیاد بیل و ملیندا گیتس در ساخت و توزیع واکسن بالقوه COVID-19 که توسط دانشگاه آکسفورد ساخته شده است ، 750 میلیون دلار کمک کرده است.

این وجوه به عنوان بخشی از معامله با شرکت داروسازی انگلیسی-سوئدی AstraZeneca ، که به سازمانهایی متصل شده است که با سازمان هایی می جنگند تا از جهان در برابر بیماری های عفونی مانند COVID-19 محافظت کنند: موسسه سرم هند (SII). ائتلاف برای نوآوری های آمادگی همه گیر (CEPI)؛ و اتحاد واکسن گاوی (گاوی) که دو مورد دوم مستقیماً توسط گیتس تأمین می شوند.

میلیون ها گیتس از تحویل 300 میلیون دوز واکسن ، که گیج کننده نامیده می شوند ، پشتیبانی می کنند AZD1222 ، با انتظار می رود اولین محموله ها تا پایان سال 2020 آغاز شود.

با توافقنامه مجوز جداگانه با SII ، یک میلیارد دوز ارسال شده به كشورهای با درآمد متوسط ​​و متوسط ​​، با 400 میلیون مورد پیش از سال 2021 ارسال خواهد شد.

در کل ، AstraZeneca می گوید که می تواند دو میلیارد دوز از آن تولید کند AZD1222 “بدون سود در طول همه گیری ، “با آمریكا و انگلیس قرار است قبلاً 300 میلیون و 100 میلیون دوز دریافت كنند.

برای گیتس این صرفه جویی در وقت است نه پول

این اقدام مطابق با استراتژی گیتس برای ردیابی سریع واکسن COVID-19 است: به طور هم زمان هفت واکسن تهیه کنید و امیدواریم که یکی از آنها کار کند – حتی اگر میلیارد ها دلار آن را هدر دهد.

در واقع ، هیچ تضمینی وجود ندارد AZD1222 در واقع اثربخش خواهد بود ناگفته نماند ، اولین اثبات در اوت ، در سریعترین زمان ارائه می شود.

هنوز هم دانشگاه آکسفورد مراحل آزمایشی فاز II / III را آغاز کرده است AZD1222 با حدود 10،000 داوطلب بزرگسال. AstraZeneca خاطرنشان كرد كه دادگاهها در مرحله اواخر آغاز شده است كه در تعدادي از كشورها آغاز شده است.

این شرکت گفت: “AstraZeneca تشخیص می دهد که واکسن ممکن است کار نکند ، اما متعهد به پیشرفت در برنامه بالینی با سرعت و مقیاس تولید در معرض خطر است.”

مطالب پیشنهادی :  فراری همچنان به معرفی محصولات جدیدش ادامه می دهد

بیل گیتس می گوید او به هیچ وجه از نوع “خرد خرد” نیست.

گیتس سرانجام ناامیدی خود را از یک تئوری توطئه پایدار پخش کرد که بنیانگذاران مایکروسافت را مخفیانه می خواهد با دنبال کردن آنها با میکروچیپ های واکسن COVID-19 ، به دنبال پیروزی در نژاد بشر باشد.

[Read: Elon Musk is 55% richer in 2020 — but Jeff Bezos is still tech’s billionaire daddy]

این مسخره به نظر می رسد (البته طبیعی است) ، اما این داستان جالب تبدیل به حرکتی شده است که با جمع آوری کلاه های سلامتی و کلاه های ضدعفونی با بازده هشدار دهنده ، متحد می شود.

گیتس اخیراً به Business Insider گفت: “من هیچ وقت درگیر نوع و اقسام نوع خرد نبوده ام.” “رد این مطالب تقریباً سخت است زیرا خیلی احمقانه یا عجیب است.”

منتشر شده 5 ژوئن 2020 – 15:57 UTC

Source link