بلوکه کردن میلیون‌ها دلار تتر در ۴۰ حساب مختلف

بلوکه کردن میلیون‌ها دلار تتر

شرکت صادر کننده استیبل کوین تتر، ۴۰ آدرس کیف پول ارز دیجیتال را که حاوی میلیون‌ها دلار رمزارز پایدار تتر بود در بلک لیست خود قرار داده که ۲۴ عدد از این حساب‌ها طی سال جاری بلوکه شده‌اند. این موضوع، طی پیگیری اقدام مشابه کنسرسیوم مرکزی به دستور محاکم قانونی و امنیتی اتفاق افتاده است.

 

۴۰ آدرس بلوکه شده‌ی تتری

براساس آنالیزهای انجام گرفته توسط فیلیپ کاستونگوئه که نتیجه یافته‌های خود را در وبسایت دون آنالیتیکس (Dune Analytics) منتشر کرده بود، بنیاد تتر، ۴۰ آدرس کیف پول را که موجودی آن‌ها میلیون‌ها دلار استیبل کوین تتر بود بلوکه کرد. اکانت‌های بلوکه شده امکان دریافت و ارسال تتر را نخواهند داشت.

4r4r4r compressor بلوکه کردن میلیون‌ها دلار تتر در ۴۰ حساب مختلف

کاستونگوئه بیان کرد که ۴۰ اکانت مذکور از استفاده از شبکه تتر منع شده‌اند. به گفته وی، تاکنون ۱ آدرس در سال ۲۰۱۷، ۸ مورد در ۲۰۱۸، ۷ مورد در ۲۰۱۹ و ۲۴ مورد در ۲۰۲۰ بلوکه شده‌اند. آخرین اکانت هم روز جمعه به تعلیق درآمد.

استوارت هوگنر، مشاور صرافی بیتفینکس (Bitfinex)، که همکاری نزدیکی با شرکت تتر دارد، اظهار داشت:

“تتر به طور مرتب در تحقیقات محاکم قانونی و امنیتی با آنها همکاری میکند. تتر از طریق ویژگی فریز کردن اکانت‌ها، توانسته به کاربران و صرافی‌ها کمک کند تا ده‌ها میلیون دلار دزدیده شده توسط هکرها را محافظت و بازیابی نمایند. آنالیزها نشان میدهند که مبلغی به ارزش ۵.۵۱ میلیون دلار تتر در حساب‌های بلوکه شده در سال جاری وجود دارد.”

تتر، تنها کوین فریز و بلوکه شده نیست. این هفته، کنسرسیوم مرکزی، حسابی را به ارزش ۱۰۰ هزار دلار استیبل کوین منتشر شده از سوی صرافی آمریکایی کوین بیس با نام یو اس دی کوین (USDC) را به درخواست قانون بلوکه کرد. کاستونگوئه، داشبورد مشابهی را در وبسایت دون آنالیتیکس ساخته است تا حساب هایی را که از استفاده از USDC تحریم شده‌اند، نمایش دهد. تاکنون در این مورد تنها یک اکانت به ثبت رسیده است.

ضمناً، بخش استیناف دیوان عالی نیویورک، روز پنجشنبه حکمی را صادر کرد که طبق آن دادستان کل ایالت، مجاز است تحقیقات خود را از افراد پشت پرده تتر ادامه دهد. بیتفینکس و تتر درگیر پرونده دیگری نیز می‌باشند.

منبع: bitcoin.com

🗓


Source link

Check Also

آپدیت جدید اینستاگرام ؛ اتاق های لایو با ظرفیت چهار نفر

اپلیکیشن اینستاگرام چند سالی است که بین مردم سراسر دنیا محبوبیت خاصی پیدا کرده است.  …

Translate »