Home News برونا تیلور ، نظارت پلیس ، و فضیلت

برونا تیلور ، نظارت پلیس ، و فضیلت

0
برونا تیلور ، نظارت پلیس ، و فضیلت

[ad_1]

در خبرنامه ماهانه بایت من مشترک شوید!

به بایت من خوش آمدید ، خبرنامه فمینیستی ما که همه را عصبانی می کند <3

ما در این هفته به روزرسانی های شخصی خودمان را رد می کنیم و در عوض در حال یادگیری در مورد نژادپرستی ، ظلم سیستماتیک و اتحاد با برخی منابع هستیم.

اگر به اعتراضات می پیوندید ، ما چندین راهنما ساخته ایم ایمن نگه داشتن اطلاعات شخصی شما در حالی که روی زمین است ، چگونه به سرعت غیرفعال شود معیارهای آیفون در صورت دستگیری ، نحوه خاموش کردن خدمات موقعیت مکانی خود در iOS و Android و چگونه محو شود صورتها و فوق داده را از عکسها جدا کنید.

این لیست کاملاً کامل نیست ، اما منابعی دارد که ما شخصاً مفید آنها را یافته ایم. لطفا در صورت داشتن منبعی به ما اطلاع دهید که فکر می کنید ما و دیگران باید آن را ببینیم!

[Also read our previous issue: Byte Me #15: Objectifying men, pandemic parenting, and mindful masturbation]

ما در حال حاضر توییت های غلط گیر را نیز از دست می دهیم – در اینجا تصویر این ماه از طراح با شکوه ما ، ساینا:

اخبار خونین

  • مونرو برگگدورف مدل فعال و transgender ، L’Oréal را به ریاکاری نژادپرستی متهم می کند. آنها پس از صحبت در مورد راهپیمایی های ملی ناسیونالیست سفیدپوست در شارلوتزویل ، آنها مدل سال 2017 را از یک کارزار اخراج کردند. با این حال ، اکنون L’Oréal در اینستاگرام خود “صحبت کردن” را تبلیغ می کند. (روزنامه گاردین)

  • در حال نمایش مجدد این مقاله از روزنامه نگار برنده پولیتزر ، نیکول هانا جونز ، “غم و اندوهی که آمریکایی های سفید پوست نمی توانند در آن سهیم باشند.”

  • ما واقعاً از این گفتگو بین ژانل مونسی و به سلامتی‘La’Darius Marshall در مورد هویت ، سلامت روان و یکپارچگی. (برش)

  • صحبت از ژانل مونسه ، داستان زیر او برای ماه گذشته است Vanity Fair: “می تواند یک قیام واقعی باشد … اکثریت ما نمی خواهیم ادامه دهیم که امور به شکلی که هستند”.

    اعتبار: Vanity Fair