Home News با هزینه کمتر از 6 دلار ، این 11 برنامه مک برنده جوایز از جمله Parallels برنده جایزه را دریافت کنید

با هزینه کمتر از 6 دلار ، این 11 برنامه مک برنده جوایز از جمله Parallels برنده جایزه را دریافت کنید

0
با هزینه کمتر از 6 دلار ، این 11 برنامه مک برنده جوایز از جمله Parallels برنده جایزه را دریافت کنید

[ad_1]

TLDR: بسته نرم افزاری محدود ویرایش 11 برنامه کارآیی برنده جایزه را جمع آوری می کند که فوراً بهره وری ، امنیت و تطبیق پذیری Mac شما را ارتقا می دهند.

تعداد زیادی از برنامه نویسان برنامه در حال فریب تعداد زیادی از برنامه های رایگان هستند تا بتوانند هر وظیفه ای را که یک مالک مک برای انجام آن لازم دارد انجام دهند. با این حال ، هرگز درک این مسئله که برنامه های رایگان اغلب محدود هستند – طولی نمی کشد – و اگر واقعاً می خواهید در آنجا وارد شوید و کاری را سریع و درست انجام دهید ، به برخی از برنامه های دارای قفسه بالا نیاز دارید که توانایی تحمل بار را دارند.

نسخه محدود Mac Bundle Ft. میز موازی (59.99 دلار) ، بیش از 90 درصد تخفیف دارد از معاملات TNW) تعداد زیادی از برنامه های برتر را جمع آوری کرده است ، هرکدام توسط کاربران به عنوان گزینه خط مقدم شناخته شده برای کسانی که به دنبال افزایش بهره وری ، بهبود امنیت خود ، پاکسازی عملیات سیستم و موارد دیگر هستند.

با هم ، این بسته 11 برنامه را جمع آوری می کند که مک شما را مانند یک ساعت سوئیسی اجرا می کند ، از جمله محور این معامله ، میز موازی. بهینه سازی شده برای Windows 10 و macOS Catalina و 15 برنامه برتر در فروشگاه App Mac ، Parallels به شما امکان می دهد تا هزاران برنامه مبتنی بر پنجره را مستقیماً در Mac خود اجرا کنید و هیچ لزوماً عملکردی یا راه اندازی مجدد لازم نداشته باشید.

این یک برنامه $ 80 به خودی خود است – اما در اینجا ، هنوز 10 برنامه دیگر وجود دارد که این بسته نرم افزاری را از نظر ارزش فراموش نکنید. جالب در حالی که امکان پستی کردن داده ها را به جلو و عقب بین دستگاه ها آسان می کند Disk Drill Pro پرونده های از دست رفته را به طور فوری بازیابی می کند ، و Delta Walker Pro می توانید صدها هزار پوشه و پرونده به سرعت همگام سازی و ادغام کنید.

اگر می خواهید عملکردهای Mac خود را ساده تر کنید ، برنده انتخاب ویراستاران Apple نیز هست کارشناس PDF برای کار و همکاری در اسناد ، TextEpander برای ایجاد میانبرهای سفارشی برای صرفه جویی در وقت هنگام تایپ ، و XMind 8 Pro برای نقشه برداری ذهن و طوفان مغزی همه بهترین ایده های شما.

در مورد امنیت و اتصال ، شما باید Windscrib VPN Pro برای محافظت از حریم خصوصی خود به صورت آنلاین. و NetSpot Pro برای تجزیه و تحلیل سیگنال WiFi برای اطمینان از بهترین ارتباط ممکن در هر زمان. برای تمام نیازهای شما در زمینه ساخت وب ، یاری دهنده طراحی وب بسیار بصری دارید RapidWeaver 8 و حتی وجود دارد شفق قطبی HDR، ویرایشگر تصویر دیجیتالی که به فتوشاپ می پردازد برای پولش.

برای خرید هر یک از این برنامه ها به صورت جداگانه شما را بیش از 1100 دلار اجرا می کند ، اما با این پیشنهاد زمان محدود ، کل مجموعه اکنون در دسترس است هر کدام کمتر از 6 دلار ، فقط 59/99 دلار.

قیمت ها قابل تغییر است.

بعدی را بخوانید:

دولت اوهایو در حال کمک به ساکنان خود برای انتقال به EVs است – برش 1850 تن CO2

پوشش تاج

پوشش روزانه ما را در مورد چگونگی واکنش صنعت فناوری به coronavirus بخوانید و در خبرنامه هفتگی Coronavirus در Context مشترک شوید.

برای راهنمایی و ترفندهای مربوط به کار از راه دور ، مقالات رشد ما را در اینجا ببینید یا ما را دنبال کنید توییتر.[ad_2]

Source link