Home اخبارسینما بازیگر «پولدارک» در نقش لئوناردو داوینچی دیده ‌شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

بازیگر «پولدارک» در نقش لئوناردو داوینچی دیده ‌شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

0
بازیگر «پولدارک» در نقش لئوناردو داوینچی دیده ‌شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، نخستین تصاویر از ایدن ترنر ستاره ایرلندی سریال «پولدارک» در نقش لئوناردو داوینچی هنرمند افسانه‌ای دیده شد.

سریال «لئوناردو» تولید مشترک بین‌المللی است و قرار است سال آینده روی آنتن برود.

ترنر در نقش داوینچی در حالی دیده شد که سعی دارد در قالب شاگردی جوان به مهارت‌های خود بیفزاید و بعد از دریافت سفارش نقاشی «شام آخر» به درجه استادی می‌رسد.

این سریال درام توسط شرکت «رای فیکشن» و شرکت بریتانیایی «بیگ لایت پروداکشنز» در همراهی با فرانس تلویزیون و «آرتی‌وی‌ای» اسپانیا تهیه شده و شرکت سونی پیکچرز هم علاوه بر همکاری در پروسه تهیه، مسئولیت توزیع بین‌المللی آن را بر عهده دارد.

این مجموعه توسط فرنک اسپوتنیتز از سازندگان «اکس فایلز» و «مرد در برج بلند» و استیو تامپسون سازنده سریال «شرلوک» و «دکتر هو» خلق شده و دنیل پرسیوال از «مرد در قلعه مرتفع» و الکسیس سوییت از «دان متئو» مسئولیت کارگردانی آن را بر عهده دارند.

به جز ایدن ترنر، جیانکارلو جیانینی بازیگر معروف ایتالیایی نقش آندرآ دل وروچیو استاد لئوناردو را بازی می‌کند و ماتیلدا د آنجلیس در نقش نزدیک‌ترین دوست او ظاهر می‌شود. فردی هایمور از سریال «دکتر خوب» نقش استفانو جیرالدی را بازی می‌کند که کارآگاهی جوان اهل پودستا و مسئول حل کردن پرونده مرموزی در مرکز داستان است.

الئونورا آندرتا رییس بخش درام رای فیکشن گفت: افتخار می‌کنیم که چنین افراد با استعدادی از کشورهای مختلف در پروژه‌ای که به اکتشاف در زندگی، رمز و راز و نبوغ لئوناردو داوینچی می‌پردازد، با هم کار می‌کنند.

[ad_2]

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here