Home سینما بازپخش سریال «رقص پرواز» در شبکه افق

بازپخش سریال «رقص پرواز» در شبکه افق

0
بازپخش سریال «رقص پرواز» در شبکه افق

[ad_1]

مجموعه تلویزیونی «رقص پرواز» هر شب از شبکه افق سیما پخش می شود.

به گزارش رسیده، «رقص پرواز» عنوان سریالی تلویزیونی به کارگردانی احمد مرادپور و تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت کشیان است که برای پخش از شبکه افق سیما در نظر گرفته شده است.

قصه زندگی پزشکی حاذق به نام دکتر یاوری در این فیلم روایت می شود، یک پزشک متخصص و جراح که در زمان جنگ تحمیلی از آمریکا به ایران بازگشته و برای انجام یک عمل جراحی مجبور می‌شود به اهواز سفر کند.

همزمان ملیحه دانشجوی پزشکی برای یافتن نامزد خود دکتر مولایی ناخواسته با دکتر یاوری همراه می‌شود که ورود آن دو به اهواز مصادف با بمباران شهر توسط دشمن است و …

مهدی هاشمی، لاله اسکندری، شهاب حسینی، امیرحسین صدیق، سیروس گرجستانی، بیوک میرزایی، فخرالدین صدیق شریف، اصغر نقی زاده، آفرین عبیسی، ناصر ایزدفر و محمود مقامی از بازیگران این مجموعه هستند.

«رقص پرواز» هر روز ساعت ۱۸ از شبکه افق پخش می شود و تکرار آن هم ساعت ۹ روز بعد روی آنتن می رود.

پخش سری پنجم مستند مسابقه «فرمانده» از شبکه افق

سری پنجم مستنند مسابقه «فرمانده» از یکشنبه این هفته هر روز روی آنتن شبکه افق می رود.

ایده مستند مسابقه فرمانده از ابتدای سال ۱۳۹۰ شکل گرفت، ایده ای در این زمینه که که آدم های معمولی در موقعیت هایی قرار گیرند که در زندگی عادی امکان تجربه آن را نداشتند.

باور به این واقعیت که هر فردی در درون خود نیروهای ناشناخته ای دارد و تلاش برای کشف این نیروها، انگیزه گروه سازنده برای ساخت مستند مسابقه فرمانده شد.

یک فرمانده نظامی با کمک دستیارانش مراحل مختلفی را برای رقابت شرکت کنندگان تعریف می‌کنند و پس از آموزش‌های اولیه مسابقه آغاز می‌شود و فرمانده و دستیارانش بر عملکرد شرکت‌کنندگان نظارت می‌کنند.

سری پنجم این مسابقه از یکشنبه هفته جاری برای پخش از شبکه افق در نظر گرفته شده است.

«فرمانده» هر روز ساعت ۱۷ از شبکه افق پخش می شود و تکرار آن هم ساعت ۱۱ روز بعد روی آنتن خواهد رفت.

نوشته بازپخش سریال «رقص پرواز» در شبکه افق اولین بار در بانی فیلم پدیدار شد.

[ad_2]

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here