dividend 1 796x417 این سه سهام حداقل فناوری بی ثبات هستند که سود سهام بالایی را پرداخت می کنند

سود سهام به سهامداران این امکان را می دهد که با پرداخت بخشی از آن به صورت سالانه ، سه ماهه یا ماهانه مستقیماً از سود شرکت استفاده کنند. برای سرمایه گذاران که به دنبال درآمد قابل اعتماد – به اصطلاح درآمد ثابت هستند – سهام با پرداخت سود سهام فرصت مناسبی دارند ، خصوصاً در شرایط فوق العاده کم بهره فعلی (در مورد سایر وسایل نقلیه سرمایه گذاری مانند اوراق قرضه). به طور خلاصه ، سرمایه گذاران سود تقسیمی کمتر روی استهلاک سهام یا افزایش قیمت آنها تمرکز می کنند.

بخش مالی ، بخش آب و برق و بخش املاک و مستغلات به دلیل پرداخت سود بالای سهام خود بسیار مشهور هستند. REITS یا اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، حتی به طور قانونی موظف هستند که درصد از سود خود را به سهامداران خود بپردازند.

سود سهام بین شرکتهای فناوری دولتی گسترده نیست و تمایل دارد که سود خود را برای رشد بیشتر (تحقیق و توسعه ، بازاریابی / فروش) سرمایه گذاری کند یا در عوض از بازپرداخت سهام استفاده کند. اما استثنائاتی وجود دارد ، و ما قصد داریم آنها را برای شما آشکار کنیم.

اکنون ، ما فقط نمی خواهیم به سهام تکنولوژی اشاره کنیم که سود سهام بسیار بالایی را ارائه می دهند ، که بسیار آسان است. بنابراین ما همچنین شرایط زیر را اضافه کرده ایم:

  • میانگین سود سهام 5 ساله باید 2٪ یا بیشتر باشد.
  • کلاه بازار شرکت باید 5 میلیارد دلار یا بیشتر باشد.
  • قیمت سهام نمی تواند پایین تر از پنج سال پیش باشد.
  • آنها باید شرکت های آمریکایی باشند که در بورس نیویورک یا Nasdaq معامله می شوند.
مطالب پیشنهادی :  آیفون SE پلاس اوایل سال آینده عرضه نمی‌شود

با استفاده از این معیارها ، لیستی از شرکتهای دولتی ایجاد کرده ایم که سپس آنها را با توجه به محدوده معاملات 5 ساله آنها طبقه بندی کرده ایم (نشانه ای از نوسانات طولانی مدت آنها). به طور خلاصه ، ما می خواهیم سهام سهام فناوری با نوسانات پایینتر و سود سهام بالا پیدا کنیم. در اینجا نتایج آمده است:

ورایزون (VZ)

Verizon دومین شرکت مخابراتی بزرگ در ایالات متحده است ، با 224 میلیارد دلار سرمایه در بازار. ما سایر شرکتهای ارتباطات مخابراتی مانند AT&T و Comcast را از معادله خارج نکرده ایم ، زیرا این کنگره های متنوع تر با سهم قابل توجهی در رسانه ها هستند.

تاکنون ، Verizon کمترین سهام فناوری برای پرداخت سود سهام سالانه بالا است. دامنه معاملات 5 ساله قیمت سهام آن بین 49 تا 62 دلار است. علاوه بر این ، Verizon میانگین سود سهام سالانه 4.5 paid پرداخت کرده است.

سیسکو (CSCO)

سیسکو یک شرکت فناوری جهانی است که به دلیل سخت افزار شبکه ، نرم افزار و تجهیزات ارتباطی از راه دور شناخته شده است. دارای سرمایه ای در بازار 190 میلیارد دلار است.

سیسکو دومین سهام فنی بی ثبات است که سود سهام سالانه بالایی را پرداخت می کند. دامنه معاملات 5 ساله قیمت سهام آن بین 29 تا 58 دلار است ، به طور قابل توجهی گسترده تر از نسخه Verizon. برای 5 سال گذشته ، سیسکو به طور متوسط ​​سود سهام سالانه 3٪ پرداخت کرده است.

Maxim Integrated (MXIM)

کمی کمتر از شرکتهای قبلی شناخته شده است و با داشتن کلاه بازار فقط 15 میلیارد دلار ، Maxim یک نیمه هادی به اصطلاح است. این شرکت مدارهای آنالوگ و سیگنال مختلط ، تراشه های قدرتمند تلفن های هوشمند ، پوشیدنی ها ، و تجهیزات بهداشتی و اتوماسیون کارخانه را طراحی و تولید و فروش می کند.

مطالب پیشنهادی :  یک نینتندو سوئیچ ، حیوانات عبور از افق های جدید و چیزهای جالب دیگر را به صورت رایگان برنده شوید

Maxim سومین سهام ناپایدار فناوری است که سود سهام سالانه بالایی را پرداخت می کند. دامنه معاملات 5 ساله قیمت سهام آن بین 32 تا 64 دلار است و میانگین سود سهام سالانه 3٪ را پرداخت می کند.

بنابراین شما آن را در اختیار دارید: این سه شرکت ممکن است سکسپیران ، شرکت های فن آوری پرواز بالا در اطراف نباشند ، اما آنها ثبات نسبی را برای کسانی که دوست دارند مرتباً “پولی” دریافت کنند ، ایجاد می کنند و نمی توانند باعث تغییر قیمت وحشی شوند.

منتشر شده 25 مه 2020 – 14:10 UTC

Source link