Home News اگر جعبه ایمیل Google شما غیرقابل کنترل است ، DarwinMail می تواند نجات دهنده مورد نیاز شما باشد

اگر جعبه ایمیل Google شما غیرقابل کنترل است ، DarwinMail می تواند نجات دهنده مورد نیاز شما باشد

0
اگر جعبه ایمیل Google شما غیرقابل کنترل است ، DarwinMail می تواند نجات دهنده مورد نیاز شما باشد

[ad_1]

TLDR: DarwinMail با خودکار کردن سازمان ایمیل شما – و ساعتهای قطع کار مشغول بی مورد شما ، به صندوق ایمیل Google شما سفارش می دهد.

به طور متوسط ​​روزانه در یک هفته متوسط ​​، احتمالاً حتی در بیشتر افراد نیز ثبت نام نمی کند. اما وقتی تعطیلات می گیرید … یا گریه می کنید ، فقط یک روز ناهار طولانی میل کنید … سپس می بینید که دقیقاً چقدر سریع جعبه ایمیل کار شما شروع به پر کردن می کند.

در یک روز عادی در سال گذشته ، متوسط ​​کارگر دفتر حدود 128 ایمیل دریافت کرد. این تعداد سالها در دامنه ثابت قرار داشته است و احتمالاً مسیر صعودی خود را تا سال 2020 ادامه خواهد داد. خوشبختانه ، بسیاری از آنها ناخواسته اسپم یا مجموعه ای هستند که اهمیتی ندارند. اما این احتمالاً روزانه ده ها ایمیل ارسال می کند که باید به زودی یا در بعضی از مواقع به آنها پرداخته شود ، یا حتی در حال حاضر هم freaking درست.

اگر از Gmail استفاده می کنید یا نامه های الکترونیکی خود را از طریق صندوق ورودی Google مدیریت می کنید ، DarwinMail آماده است تا بطور خودکار ارتباط با ایمیل خود را شروع کند. در حال حاضر ، شما می توانید دریافت کنید مشترک شدن در طول زندگی در یک برنامه DarwinMail Pro برای بیش از 85 درصد تخفیف از قیمت معمولی ، فقط 39.99 دلار است از معاملات TNW.

https://youtube.com/watch؟v=YBQ9Hj0Qbs0٪26feature٪3Dyoutu.be

پس از ورود به سیستم ، DarwinMail میزبان ابزارهایی است که وقت شما برای پرداختن به ایمیل را سپری خواهد کرد.

با تعداد انگشت شماری از کلیک ، DarwinMail تمام مکاتبات ورودی خود را “بسته بندی” شروع می کند ، سازماندهی و مرتب سازی نامه های جدید بر اساس طبقه بندی ، فرستنده یا موضوع را انجام می دهد. با وجود این رفتارهای جدید ، می توانید برخی از ایمیل ها را به تعویق بیندازید تا بعداً با آنها مقابله کنید ، یادداشت هایی را برای کسانی که خواستار توجه در زمان معین هستند یا پیام های مهم را پین می کنند ، ارسال کنید تا در هر زمان مناسب روی صفحه شما بمانند.

همچنین می توانید قالب هایی را که می توانید کمی تغییر کرده و مجدداً از آن استفاده کنید ، صرفه جویی کنید و در وقت خود صرفه جویی کنید. حالت تاریکی وجود دارد که با کمرنگ کردن چراغ ها در جعبه ایمیل شما ، فشار چشم را کاهش می دهد. و از همه مهمتر ، یک ویژگی Unsend وجود دارد که به شما امکان می دهد اگر تصمیم دارید آن را در بازه زمانی تعیین شده خود برگردانید ، به طور خودکار ایمیل ارسال شده را به یاد بیاورید.

ممکن است DarwinMail نتواند تمام کارهای ایمیل شما را برای شما انجام دهد ، اما به اندازه کافی از موارد سازمانی برخوردار خواهد بود که احتمالاً بقیه به نظر نمی رسد کاملاً دلهره آور باشد. با قیمت 300 دلار برای اشتراک مادام العمر ، این پیشنهاد شما را تا سه حساب برای شما پوشش می دهد فقط 39.99 دلار.

قیمت ها قابل تغییر است.

پوشش تاج

پوشش روزانه ما را در مورد چگونگی واکنش صنعت فناوری به coronavirus بخوانید و در خبرنامه هفتگی Coronavirus در Context مشترک شوید.

برای راهنمایی و ترفندهای مربوط به کار از راه دور ، مقالات رشد ما را در اینجا ببینید یا ما را دنبال کنید توییتر.[ad_2]

Source link