Home News انقلاب کریپتویی در آفریقا

انقلاب کریپتویی در آفریقا

0
انقلاب کریپتویی در آفریقا

[ad_1]

اخبار اخبار خارجی
انقلاب کریپتویی در آفریقا

آخرین بررسی ها نشان می دهد که پذیرش کریپتوکارنسی ها در سراسر قاره آفریقا در حال رشد می باشد. کارشناسان بر این باورند که یک انقلاب کریپتویی در آفریقا در حال وقوع است.

انقلاب کریپتویی در آفریقا در حال شکل گیری است

بنابر آخرین گزارشات، پذیرش کریپتوها در حال تجربه پیشرفت های محسوس در قاره آفریقا بوده و این موضوع شامل افزایش خرید، حجم معاملات و اقدامات مرتبط با قانون گذاری در جهت توسعه این پذیرش است. طبق گزارشی که اخیرا توسط موسسه ARLU منتشر شده، کشورهای نیجریه، آفریقای جنوبی و کنیا در میان ۱۰ کشور با بالاترین سرچ گوگل برای بیت کوین هستند.

این گزارش بیان می کند که افریقا در حال تبدیل شدن به یکی از قطب های پذیرش کریپتوکارنسی ها می باشد و پتانسیل های این قاره برای رمزارزها و امور مرتبط آن ها هنوز جای کار و پیشرفت دارد. در این گزارش اشاره شده است که قاره افریقا با مشکلاتی همچون جمعیت بالای جوانان، بحران های مالی و شکست های ارز فیات، جمعیتی که تحت پوشش بانک ها نبوده و همچنین هزینه های بالای سیستم پرداخت روبرو می باشد.

در میان کشورهای این قاره، نیجریه بالاترین حجم معاملات کریپتو را در سراسر قاره داشته و در کشور آفریقای جنوبی درصد خریداران و استفاده کنندگان تا ۱۳ درصد رشد داشته است، که این رقم برای نیجریه ۱۱ درصد است. طبق آمار، آفریقای جنوبی در جایگاه پنجم پذیرش کریپتوها در میان شهروندان قرار دارد.

هفته پیش نیز آفریقای جنوبی دومین حجم بالای معاملات همتا به همتا را برای بیت کوین با ارزشی معادل ۱.۶۲ میلیون دلار تبادل به ثبت رساند. با این رشد، آفریقای جنوبی توانست کنیا را در این حیطه کنار بزند. ماه گذشته نیز قانونگذاران کریپتو سند سیاست های مرتبط با دارایی های کریپتویی و دیجیتال را منتشر کردند که طبق آن فعالیت ها و کلیه دارایی های این حیطه مشمول قانون خواهند بود.

حجم معاملات کنیا نیز همچنان بالاست. کشورهای مراکش و مصر نیز رکوردهایی تازه در فعالیت های معاملاتی رمزارزها در هفته های اخیر به ثبت رسانده اند.

[ad_2]

Source link