آنر ویو 40 به همراه چهار گوشی جدید دیگر از آنر در راه هستند

۲۵ بهمن ۹۹ ساعت ۱۹:۵۲

باید منتظر عرضه جهانی آنر ویو ۴۰ باشیم. Honor View 40 و چهار دستگاه دیگر از آنر، موفق به دریافت گواهینامه EEC شده‌اند و به زودی روانه بازارها می‌شوند.

ماه گذشته و پس از جدا شدن آنر از هواوی، V40 به عنوان اولین دستگاه این کمپانی در چین معرفی شد. حال این دستگاه در EEC (کمیسیون اقتصادی اوراسیا) تایید شده است و به زودی باید شاهد عرضه جهانی آن باشیم. نکته جالب این است که در EEC، علاوه بر این دستگاه، چهار تلفن دیگر نیز مشاهده شده است.

دو شماره مدل HJC-LX9C و NZA-LX9 می‌توانند ورژن‌های جهانی دو گوشی باشند که گواهینامه TENAA را دریافت کرده‌اند اما به طور رسمی معرفی نشده‌اند، یعنی HJC-AN00 و NZA-AN00. طبق ادعای این منبع، اولین دستگاه هواوی نوا ۸ اس ای با تراشه‌ی Dimensity 800U خواهد بود. نام گوشی دوم هنوز مشخص نیست اما دارای یک نمایشگر ۶.۶ اینچی HD+ و دوربین سه گانه در پشت است.Honor View 40 آنر ویو 40 به همراه چهار گوشی جدید دیگر از آنر در راه هستند

شماره مدل دو گوشی دیگری که اطلاعاتی از آن منتشر شده، CHL-LX1 و NTN-LX1 است که گوشی‌های جدید این کمپانی هستند و روانه بازارهای کشورهای اوراسیا مانند روسیه، بلاروس، ارمنستان و قزاقرستان می‌شوند.

هنوز مشخصات زیادی از این دستگاه‌ها منتشر نشده است اما به نظر، به زودی شاهد عرضه جهانی آنر ویو ۴۰ و چهار دستگاه دیگر خواهیم بود.


Source link

Check Also

چارلی لی، خالق لایت کوین: حوزه NFT مثل ICO ها در سال ۲۰۱۷ است

چارلی لی، خالق لایت کوین: حوزه NFT مثل ICO ها در سال ۲۰۱۷ است – …

Translate »