Home News آغاز معاملات سهام عدالت در بورس / معاملات تا ساعت ۱۴ ادامه دارد

آغاز معاملات سهام عدالت در بورس / معاملات تا ساعت ۱۴ ادامه دارد

0
آغاز معاملات سهام عدالت در بورس / معاملات تا ساعت ۱۴ ادامه دارد

[ad_1]

به گزارش تجارت‌نیوز، بر اساس اطلاعیه ناظر بازار در خصوص معاملات سهام شرکت‌های سرمایه پذیر سهام عدالت، از دقایقی پیش امکان معامله ۳۰ درصد از ارزش سبد سهام عدالت در بازار سهام فراهم شده است و معاملات این نمادها از ساعت ۱۲ و ۴۵ دقیقه آغاز تا ساعت ۱۴ ادامه خواهد داشت.

بر اساس اعلام محمود گودرزی، معاون سازمان بورس، فروش سهام عدالت به دو روش فروش یکجا از سوی بانک و فروش از طریق کارگزاری‌ها صورت می‌گیرد و سهامداران می‌توانند سفارش‌های خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانند. بر اساس اعلام سازمان بورس تا روز ۲۱ خرداد معاملات سهام عدالت همچنان بعد از زمان عادی معاملات بازار خواهد بود.

این در حالی است که مهلت انتخاب روش مستقیم برای دارندگان سهام عدالت تا روز ۲۹ خرداد ماه تمدید شده است و مشمولان می‌توانند تا این تاریخ با مراجعه به سایت www.samanese.ir روش سهامداری مستقیم را برای سهام عدالت خود انتخاب کنند.

بر اساس اعلام حسین فهیمی، سخنگوی طرح سهام عدالت، تاکنون حدود ۵۰۰ هزار نفر اقدام به فروش سهام عدالت خود از طریق بانک‌ها کرده‌اند.

از سوی دیگر محمدرضا معتمد، مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس اعلام کرد تکلیف سهامدارانی که روش غیرمستقیم را برای سهام خود انتخاب کردند امروز مشخص می‌شود و این افراد می‌توانند از طریق شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت وارد بورس شده و به عنوان سهامداران این شرکت‌های سرمایه ‌گذاری شناخته می‌شوند.

[ad_2]

Source link